1

Tema: Kokias plaukų priežiūros priemones naudojate?

Kokias plaukų priežiūros priemones naudojate, kokios firmos ir kodėl?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Kokias plaukų priežiūros priemones naudojate?

as sampunus daznai keiciu...dabar naudoju Loreal,sviesiems plaukams...labai esu juo patenkinta...ir Faberlic "krasa"plauku kauke...nes mano nuo daznu dazymu plaukai nusilpe...tai kazkiek atstato plauko struktura

Gyvenu del kitu ,ne del saves...kada pasikeisiu, arba kas mane pakeis?

3

Dabar tiksliai visko nepamenu, bet pabandysiu išvardint viską:
Šampūnas Tigi Fashionista, labai patinka, plaukučiai labai švelnūs būna ir skaniai kvepia, jau antrą buteliuką naudoju
Šampūnas Tresseme giliai valantis, retai naudojant tai geras, bet jei porą kartų iš eilės išsiplaunu, tai plaukučiai šiurkštūs būna
Kondicionierius Tresseme, berods drėkinantis, labai neblogas, jau baigiu sunaudot
Kondicionierius kažkoks iš drogo, toks didelis spalvotas burbulas, labai skystas todėl nemažai reikia, bet didelis kiekis ten jo yra, šiaip visai neblogas
Plaukų kaukė Gaia, nusipirkau praeitą savaitę, tai dar tik kartą bandžiau, bet visai nebloga
Ampulės plaukams su placenta, turėtų stiprint plaukučius,irgi praeitą savaitę pirkau, naudoju kas antrą dieną
Plaukų galiukų serumas iš Wella, dar tik mėnesį naudoju, tai kolkas atsiliepimi neblogi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Serumas nuo plaukų elektrinimosi iš Avon, nežinau ar padeda, nes dažniausiai naudoju tik kaip paprastą aliejuką plaukams
Tigi Fashionista apsauga nuo karščio, nebloga, tačiau Loreal kremas pigesnis
Plaukų lakas Wella, neblogas, bet kitą kartą kažkokį kitokį pirksiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Lyg ir nieko nepamiršau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

4

O tavo plaukai dažyti?
O ampoles naudoji pirmą kartą? Papasakok koks poveikis nuo jų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Iveta rašė:

O tavo plaukai dažyti?
O ampoles naudoji pirmą kartą? Papasakok koks poveikis nuo jų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

aha, dažyti. tris metus šviesinau, tai stipriai pažeisti. o dabar jau pusmetis dažau juodai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Taip ampules pirmą kartą naudoju, kolkas jokio poveikio dar nepastebėjau, gal kai sunaudosiu visas dvylika ampulyčių (kas antrą dieną naudoju), tada tikiuosi pastebėti kažkokius pasikeitimus. Nors šiaip neblogų atsiliepimų apie jas prisiskaičius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

Jeigu jos tau padės, tada teks ir man tokias įsigyti, nes mano plaukai irgi pažeisti nuo dažymo, norėtųsi, kad taptų sveikesni ir greičiau augtų.

7

sunaudojau jau aštuonias ampulytes ir matos naujų ataugančių plaukučių, pabaigus šią pakuotę pirksiu dar vieną ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Beje, dar šiandien nusipirkau Rasos natūralių plaukų šampūną

8

as naudoju:
TIGI BED HEAD BRUNETTE GODDESS SHAMPOO - labai ''skaniai'' kvepia, plaukuciai labai svelnus tampa, nesivelia.
TIGI BED HEAD BRUNETTE GODDESS CONDITIONER  - taip pat labai ''skaniai'' kvepia, plaukai tampa minksti, svelnus.
TIGI BED HEAD BRUNETTE GODDESS SHINE SPRAY - apsaugo palukus nuo skilinejimo, karsto feno, tiesintojo ir plaukai labiau blizga atrodo sveikesni ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

9

Naudoju balzamą, šampūną, plaukų kaukes ir pan. O šiaip šambūnus ir balzamus keičiu tik, kad vienai plaukų kaukei esu ištikima:)

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

10

Kokiai? ir kuo ji ypatinga? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Dabar naudoju - Plaukų kaukę Logona. O ypatinga tai tuo, kad: Maitina ir gaivina plaukus, Padeda plaukams atstatyti jų struktūrą. Na nežinau kaip jums, bet jau ilgą laiką naudoju ir man ji tikrai labai padeda kai jos nenaudodavau tai plaukai labai išsausėjo ir buvo kažkokie visai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

12

O kur ją pirkai? grožio salone ar parduotuvėje? Nes pati noriu dabar išmėginti kokią nors naują ir veiksmingą kaukę...

13

kaitalioju aš dažnai,nes sako jog reikia keist,kad plaukai neįprastų prie vieno.Šiuo metu turiu keletą-iš avon,Tom and guys firmos,Elvital. Tai visus paeliui ir naudoju.Skųstis negaliu-plaukučius giria,aš ir patenkinta ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

14

Naudoju Inecto firmos šampūną ir tos pačios firmos kondicionierių, esu labai patenkinta jais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

15

Man tai Elvital shampunai labai tinka, ir kondicionierius taipogi tos pachios firmos naudoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Mano galvos oda labai ishranki ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 daug shampunu yra kurie man netinka ir nuo ju man atsiranda pleiskanu :O PVZ AVON, Wash and GO, Fructis. ir t.t.

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

16

Man irgi kažkodėl nuo Washandgo pleiskanų atsirado ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

17

Nesakau, kad shampunas prastas, bet tiesiog mano galvos odai jis netinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

18

Na aš taip pat nesakau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o šiaip tai mano galvos odai kiek esu bandžiusi, tai dauguma šampūnų tiko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink.

19

Man puse ant puses, 50 proc tinka 50proc ne ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

20

as naudoju sampuna Raskila su dilgelem ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile mano plaukuciams labai patiko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 tokie svelnus ir pagrazeje paliko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
pries tai naudojau tos pacios firmos sampuna su alaus mielem irgi plaukuciams patiko : ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

21

Dazniausiai naudoju lorial arba rasos sampunus ir kondicionierius. Kaukes dazniausiai darausi pati  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

22

Naudoju Loreal priemones iš kirpyklos(serumas,balzamas) o šampūną tai syoss:) dar labai geri ir man patinka fructis:)

23

Man geriausios plauku prieziuros priemones tai syoss, nivea ir pantene ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

24

Šiuo metu vonioje stovi:
*Kokosų aliejus, kurį naudoti pamirštu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush Kadangi jis kietas, nelabai turiu laiko arba patingiu su juo žaisti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
* Tigi Superstar šampūnas, labai kvepia skaniai, gerai išplauna, net balzamo jokio nededu po jo  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing
* Careline kondicionierius sausiems pažeistiems plaukams, naudojau su tokiu pačiu šampūnu, bet jis jau baigės  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad  Labai patiko, plaukučiai švelnūs, minkšti, skaniai kvepiantys būdavo  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool
* Avon plaukų galiukų aliejus, niekaip nepabaigiu, nes pamirštu tept  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush
* Avon glotnumo suteikiantis kremukas su lotosų ekstraktais ar kažkuo pan., Turiu du: vieną pirkau pati, kitą gavau dovanų  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Užtenka ilgam, reikia nedidelio kiekio ir galbūt šiek tiek suglotnina neklusnius plaukus  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
* Plaukų lakas Got2b. Labai patinka, skaniai kvepia, jau ne pirmą naudoju  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
* Keletas mėginėlių šampūno ir plaukų kaukės iš L'occitane. Šampūnas labai patinka, jau esu bandžius, o kaukės dar nebandžiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Lyg ir viskas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

25

aš naudoju tik šampūną ir plaukų balzamą  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue