1

Tema: Plaukų galiukai

didziausia mano plauku problema tai labai luzinejantys, besisakojantys, sausi plauku galiukai...viska esu isbandzius, bet rezultatas lieka tas pats, gal galit ka nors patarti, kad padetu palaikyti normalia ju bukle, stengiuosi galiukus kas du, tris menesius pakirpti, bet sakojasi vistiek... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

Just Smile :)

2

Re: Plaukų galiukai

o su kirpeja nebandei konsultuotis,gal ji gali pasiulyt kokiu profisanaliu priemoniu.....

Gyvenu del kitu ,ne del saves...kada pasikeisiu, arba kas mane pakeis?

3

siaip naudoju Compagnia del colore plauku galiuku aliejuka (apie du menesius), ji man rekomendavo Kosmados parduotuvej, kazkokio ypatingo poveikio dar nepastebejau, bet galiukai atrodo siek tiek geriau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

masai rašė:

o su kirpeja nebandei konsultuotis,gal ji gali pasiulyt kokiu profisanaliu priemoniu.....

4

Jeigu plaukai sveiki, tai ir plaukų galiukai yra sveiki. Taigi reikia gydyti visus plaukus, o ne tik galiukus.
Mano plaukų galiukai taip pat šakojasi, todėl naudojau Avon plaukų galiukų serumą, tačiau nemanau, kad jis man labai padėjo... Dabar porą kartų per savaitę naudoju plaukų kaukes, ir namuose darytas, ir pirktines, ir tikrai pastebėjau pagerėjimą.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

5

Iveta rašė:

Jeigu plaukai sveiki, tai ir plaukų galiukai yra sveiki. Taigi reikia gydyti visus plaukus, o ne tik galiukus.
Mano plaukų galiukai taip pat šakojasi, todėl naudojau Avon plaukų galiukų serumą, tačiau nemanau, kad jis man labai padėjo... Dabar porą kartų per savaitę naudoju plaukų kaukes, ir namuose darytas, ir pirktines, ir tikrai pastebėjau pagerėjimą.

apie Avon aliejuka girdejau ne kokiu atsiliepimu, mat jame yra alkoholio ir jis sausina plauka, bet cia tikriausiai kiekvienam skirtingai....mano plaukai ir siaip yra ganetinai silpnuciai ir neilgi (vos siekia pecius), tai taip pat karta i savaite pasidarau namine kauke ir karta i savaite pirktine Gaya kauke naudoju (taip atrodo pavadinimas rasosi) ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

Ypač silpsta plaukai nuo šviesinimo...ir galiukai trupėt pradeda, ir plaukai neblizgūs pasidaro...

7

Iveta rašė:

Ypač silpsta plaukai nuo šviesinimo...ir galiukai trupėt pradeda, ir plaukai neblizgūs pasidaro...

Kas keisciausia, kad as plauku nedazau jau ilgiau nei metai (pati esu tamsiaplauke)

8

Tuomet tikriausiai organizmui trūksta tam tikrų medžiagų. Valgyk daugiau žuvies produktų, nes juose yra medžiagų, kurios labai reikalingos plaukams.

9

Iveta rašė:

Tuomet tikriausiai organizmui trūksta tam tikrų medžiagų. Valgyk daugiau žuvies produktų, nes juose yra medžiagų, kurios labai reikalingos plaukams.

Tikriausiai taip ir bus...stengiuosi valgyti kuo ivairesnius ir naudingesnius maisto produktus, turincius vitaminu ir kitu reikalingu medziagu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile taip norisi uzsiauginti grazius plaukus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Aš irgi stengiuosi daryti tą patį. Tačiau plaukų struktūra yra ir paveldima, todėl, jeigu tavo tėvų plaukai silpni, tuomet ir tavo nebus labai stiprūs ir stori. Tačiau taisyklingai juos prižiūrint ir sveikai maitinantis galima turėti sveikai atrodančius plaukus.

11

PAs mane irgi išsišakoję plaukų galiukai. Reiktų nulėkt iki kirpyklos pakirpt juos, nes jau senokai bekirpau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o šiaip pakankamai dažnai - beveik po kiekvieno plovimo - naudoju serumą galiukams, dabar turiu iš Wella.

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

12

Na, ir koks poveikis? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile as naudoju seruma is Compagnia del colore

TikPasilik rašė:

PAs mane irgi išsišakoję plaukų galiukai. Reiktų nulėkt iki kirpyklos pakirpt juos, nes jau senokai bekirpau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o šiaip pakankamai dažnai - beveik po kiekvieno plovimo - naudoju serumą galiukams, dabar turiu iš Wella.

13

Fransuaza rašė:

Na, ir koks poveikis? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile as naudoju seruma is Compagnia del colore

TikPasilik rašė:

manau, kad tą poveikį geriau būtų galima pajusti pakirpus plaukų galiukus, nes labai seniai nekirpti jau... Neprisiruošiu nueit į kirpyklą...

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

14

Man panaši problema... Stengiuosi ją įveikti, nes man ne tik plaukų galiukai šakojasi ir lūžinėja, bet taip pat šakojimasis man prasideda nuo plaukų vidurio, tai, kad ir kiek dažnai aš pakirpčiau galiukus, visų plaukų nesutvarkysiu...

15

Plaukų galiukus išlaikyti sveikus tikrai sunku... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

16

Man labai padejo alyvuogiu aliejus, netikejau, kad taip greitai pajusiu rezultatus. Tris savaites, pries plauku plovima, galiukus istepu alyvuogiu aliejumi ir palieku nakciai, pagerejimas -  juntamas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

AngelSonia rašė:

Man panaši problema... Stengiuosi ją įveikti, nes man ne tik plaukų galiukai šakojasi ir lūžinėja, bet taip pat šakojimasis man prasideda nuo plaukų vidurio, tai, kad ir kiek dažnai aš pakirpčiau galiukus, visų plaukų nesutvarkysiu...

17

Alyvuogių aliejus tikrai labai tinka plaukų priežiūrai. Aš ir plaukų kaukę visada darausi su juo: sumaišau žalio kiaušinio trynį, alyvuogių aliejų ir šaukštą medaus. Gauta mase ištepu plaukus, apvynioju politieleniniu maišeliu ir užsirišu rankšluostį. Palaikau valandą ir išplaunu galvą. Plaukai būna švelnūs ir lengvai šukuojami.

18

Ačiū už patarimus, tikrai jais pasinaudosiu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iki šiol naudojau varnalėšų aliejų plaukams, susitepdavau vakare, o kitą dieną išsiplaudavau (kartą per savaitę)... Žinoma taip pat po kiekvieno plovimo naudoju plaukų kaukę ir kondicionierių plaukams (2-3 kartus per savaitę), tik bėda ta, kad ir kaip stengčiausi, plaukai vis vien yra šiurkštūs ir nušiurę... Esu pradėjusi manyti, kad visa tai - vidinės priežastys... Todėl stengiuosi vartoti daugiau daržovių, vaisių, sėmenų ir kt.

19

Šiaip jai naudoji gerą šampuną tai turėtų padėti visiems plaukams, bet jei nepadeda yra pirkti specialių galiukams skirtų visokių purškiamų kremu plaukams ir pan. Bet šiaip naudoju man tinkantį šampuną, todėl tokių purškiamų kremu nenaudoju

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

20

aš naudoju plaukų galiukam serumą iš avon ir man jis labai liuks. Kartais kai laiko yra,galiukus ištepu alyvuogių aliejumi ir palaikau kokį pusvalandį prieš plovimą.Padeda matyt,nes plaukus giria visi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

21

plauku galiu skylinejimas yra daznas merginu nusiskundimas...;]
jaigu jau gydai plauku galiukus tai gydai ir visus plaukus.
siuo atveju yra daug pasirinkimu : yvairios kaukes,balzamai,kremai...
galima pasitarti su kirpeja ji tikrai zinos kaip jums padeti... taip pat siuo atveju ir pades avon bei oriflame katalogai juose tikrai rasite jums reikalingu variantu...;]
mano plauku galiukai nuolat skylineja

22

Mano plaukams irgi ta pati problema, bet aš išbandžiau Avon plaukų galiukų serumą, jis man tikrai padėjo. Šiuo metu naudoju plaukų šampūną Botea berods vadinasi, jis stiprina, švelnina plaukus, dabar galiukai man ne taip skilinėja.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

23

Mano plaukai kaip ir nagai stori ir stiprus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet del profilaktikos pasidarau kaukes, pagrindine sudedamoji dalis tai alyvuogiu aliejus, tikrai labai veiksminga ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

24

O tu kaukę pasidarai pirktinę ar galbūt naminę ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile?

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

25

ash namines labiau pamegus, man pats gaminimo procesas labai patinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile, dar pamirshau pamineti, kad tinka  majonezas, atstato pazhestus plaukus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)