Tema: Makiažo valymas

Ji baiginėjas mano pienelis, reikia naujo...
Naudoju šiuo metu Margritos kosmetinį pienelį ir Lirene pienelį, dar kartais Vynuogių kauliukų aliejuką.

kuo jūs valote makiažą?

Ar turite atskirai akių makiažo valiklį? ar viską valote pieneliu? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Rekomenduokit, ką įsigyt toliau

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

2

Re: Makiažo valymas

Prie to pacio paklausiu ir as ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile gal galite patarti toki makiazo valikli nuo kurio akys nebutu jautrios? kiek esu turejusi makiazo valikliu visi labai dirgino akis, nerada dar tokio, nuo kurio akys neparaustu, neasarotu...net nuprausus veida lieka nemalonus jausmas....

Just Smile :)

3

Mažiau akis dirgina būtent akims skirtas makiažo valiklis, nei pienelis. Margarita pienelis tikrai geras, nelabai dirgina akis, tačiau tas, kurį naudojau aš, nebuvo skirtas būtent akims, todėl dabar nusipirkau iš AA serijos. Tikrai geras ir švelnus.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

Fransuaza rašė:

Prie to pacio paklausiu ir as ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile gal galite patarti toki makiazo valikli nuo kurio akys nebutu jautrios? kiek esu turejusi makiazo valikliu visi labai dirgino akis, nerada dar tokio, nuo kurio akys neparaustu, neasarotu...net nuprausus veida lieka nemalonus jausmas....

Man iš TBS su ramunėlėm labai patiko, specialiai jautriom akytėm, tik kad brangus, nors ilgam užtenka šiaip ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Is AA butent valikli, ne pieneli? nes as turiu is AA pieneli, tai tas pats variantas - dirgina akis...

Iveta rašė:

Mažiau akis dirgina būtent akims skirtas makiažo valiklis, nei pienelis. Margarita pienelis tikrai geras, nelabai dirgina akis, tačiau tas, kurį naudojau aš, nebuvo skirtas būtent akims, todėl dabar nusipirkau iš AA serijos. Tikrai geras ir švelnus.

6

AA pienelį irgi turiu, toks oranžinis buteliukas, tai dirgina akis, o dabar tai nusipirkau AA būtent akių valiklį-mėlynas buteliukas, tai tikrai švelnesnis variantas, visiškai nedirgina akių.

http://www.eurokos.lt/page/upload/modtext_499c1862c8c41_b1.jpg

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

7

tai smagu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile begsiu ir as pirkti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

AA pienelį irgi turiu, toks oranžinis buteliukas, tai dirgina akis, o dabar tai nusipirkau AA būtent akių valiklį-mėlynas buteliukas, tai tikrai švelnesnis variantas, visiškai nedirgina akių.

8

rasos pienelis,rožinis buteliukas.13lt.,be parabenų,dažiklių,kvėpiklių. gerai nuvalo. ekologiškas!

už gyvūnus!

9

o! man tai laaabai aktualu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

bagyra rašė:

rasos pienelis,rožinis buteliukas.13lt.,be parabenų,dažiklių,kvėpiklių. gerai nuvalo. ekologiškas!

10

Garnier pienelį,normaliai mišriai odai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Labai geras.

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

11

Aš naudoju - L'oreal Demaq expert Cashmere milk intensive make-up remover. Geriausias kokį esu turėjus. Ir nežadu keisti. Superinis. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Joy is the best makeup.

12

As tai naudoju amway firmos artistry gamini makiazui valyti,nenusivcyliau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

Šiuo metu baiginėju Maybelline Gemey akių makiažo valiklį, jau baiginėjas, visai neblogas, tik kad šiaip  brangokas palyginus su kitais  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Dar laukia likučiai Margaritos kosmetinio pienelio, kuris pagal kainą ir kokybę tikrai labai geras ir perkamas ne pirmą ir ,manau, ne paskutinį kartą  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Ir savo eilės laukia iš Prancūzijos parsivežtas purškiamas ekologiškas akių makiažo valiklis, jau išbandytas ir labai patikęs  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

14

Reikės pasinaudoti Jūsų patarimais šiuo klausimu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

15

Aš tai naudoju Margritos kosmetinį pienelį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

16

naudoju akiu valikli is faberlic - be galo svelnus

17

neseniai as ir isbandziau akiu valikli is faberlic, tikrai geras