1

Tema: Veido kaukės

Ar darote veido kaukes? jei taip, tai kokias? Perkate ar pacios darotes is naturaliu produktu? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

2

Re: Veido kaukės

Kartą per savaitę valau veidą citrinos sultimis, nes tai balina ir atgaivina veido odą.
Vasarą dažnai užsidedu agurkų, kurie taip pat labai gaivina, arba braškių, nes vasarą atsiranda strazdanų, o braškės jas naikina ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Gal galetum placiau papasakoti apie citrinu kauke? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

Kartą per savaitę valau veidą citrinos sultimis, nes tai balina ir atgaivina veido odą.
Vasarą dažnai užsidedu agurkų, kurie taip pat labai gaivina, arba braškių, nes vasarą atsiranda strazdanų, o braškės jas naikina ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

Na sausai odai citrinų sultys nelabai tinka. Kadangi mano oda mišri tai mano odą labai gerai veikia. Ant vatos tamponėlio išspaudžiu keletą lašų citrinos sulčių ir ištepu veidą. Palaikau 5 minutes ir nuplaunu drungnu vandeniu. Oda būna labai švelni ir skaisti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Aš tai labai tingiu terliotis su tom kaukėm, bet kartą per savaitę stengiuos užsitept ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Dabar turiu valomąją purvo kaukę riebiai odai iš Himalaya ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

6

As visiskai nenaudoju jokiu kaukiu veidui, tai galvoju, gal reiketu savo odele palepinti kuom nors ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile vienintelis dalykas, kuri as stengiuosi karta i savaite padaryti, tai yra veido pylingas kavos tirsciais, nieko geresnio nesu dar radusi!!! ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

As naudoju Himalaya maitinamaji veido krema - pasaka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o kokie atsiliepimai apie kauke? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

TikPasilik rašė:

Aš tai labai tingiu terliotis su tom kaukėm, bet kartą per savaitę stengiuos užsitept ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Dabar turiu valomąją purvo kaukę riebiai odai iš Himalaya ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

Gal galėtum plačiau papasakoti apie veido pilingą kavos tirščiais? Parašyti kaip jis atliekamas, kiek laiko trunka, kokia jo nauda. Galėtume patalpinti tavo straipsnį svetainėje ir gale straipsnio nurodyti tavo slapyvardį.

Fransuaza rašė:

As visiskai nenaudoju jokiu kaukiu veidui, tai galvoju, gal reiketu savo odele palepinti kuom nors ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile vienintelis dalykas, kuri as stengiuosi karta i savaite padaryti, tai yra veido pylingas kavos tirsciais, nieko geresnio nesu dar radusi!!! ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

9

Paprasciausiai reikia ziupsneli kavos uzpilti verdanciu vandeniu, siek tiek palaikyti, kad tirsciai isbrinktu ir tada nupylus vandeni tirsciais svelniai, sukamaisiais judesiais valyti veida - smakra, nosi, zandus, kakta; labai smarkiai trinti nereiketu, nes gali persteti veida. Po tokios proceduros veido oda lieka svelni ir lygi, nuvalomos visos negyvos lasteles, nesvarumai. Po tokios proceduros patepu veida kremu ir dziaugiuosi skaiscia oda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile. Taip veida nusveiciu viena karta per savaite. Esu girdejus, kad merginos dar medaus ideda, bet as nesu taip bandziusi.

Iveta rašė:

Gal galėtum plačiau papasakoti apie veido pilingą kavos tirščiais? Parašyti kaip jis atliekamas, kiek laiko trunka, kokia jo nauda. Galėtume patalpinti tavo straipsnį svetainėje ir gale straipsnio nurodyti tavo slapyvardį.

Fransuaza rašė:

10

Fransuaza rašė:

As naudoju Himalaya maitinamaji veido krema - pasaka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o kokie atsiliepimai apie kauke? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

TikPasilik rašė:

Labai normaliai, po panaudojimo oda tampa grazesne, svelnesne ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Dėkui už aprašymą, reikės išmėginti.

Fransuaza rašė:

Paprasciausiai reikia ziupsneli kavos uzpilti verdanciu vandeniu, siek tiek palaikyti, kad tirsciai isbrinktu ir tada nupylus vandeni tirsciais svelniai, sukamaisiais judesiais valyti veida - smakra, nosi, zandus, kakta; labai smarkiai trinti nereiketu, nes gali persteti veida. Po tokios proceduros veido oda lieka svelni ir lygi, nuvalomos visos negyvos lasteles, nesvarumai. Po tokios proceduros patepu veida kremu ir dziaugiuosi skaiscia oda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile. Taip veida nusveiciu viena karta per savaite. Esu girdejus, kad merginos dar medaus ideda, bet as nesu taip bandziusi.

Iveta rašė:

Fransuaza rašė:

12

Ką tik išbandžiau Fransuaza pasiūlytą kavos tirščių veido kaukę. Tikrai labai patiko, efektas - švari, lygi ir švelni oda. O gal gali pasakyti kieklaiko reikėtų masažuoti odą tais kavos tirščiais, nes man pačiai asmeniškai užteko 2 minučių, nes galiausiai tirščiai pasidarė sausi.

13

išbandysiu ir aš rytoj, jei nepamiršiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Na, as panasiai tiek laiko ir masazuoju, kartais net trumpiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

Ką tik išbandžiau Fransuaza pasiūlytą kavos tirščių veido kaukę. Tikrai labai patiko, efektas - švari, lygi ir švelni oda. O gal gali pasakyti kieklaiko reikėtų masažuoti odą tais kavos tirščiais, nes man pačiai asmeniškai užteko 2 minučių, nes galiausiai tirščiai pasidarė sausi.

15

tai va išbandžiau ir aš šiandien kavos tirščius. Oda tikrai švelni ir lygi po jų, darysiu taip dažniau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

16

Dziauiuosi, kad patiko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

TikPasilik rašė:

tai va išbandžiau ir aš šiandien kavos tirščius. Oda tikrai švelni ir lygi po jų, darysiu taip dažniau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

17

Dar norėjau pasitikslinti, ar kavos tirščiais masažuoti reikia drėgną veidą ar sausą?

18

Sudrėkintą ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

Dar norėjau pasitikslinti, ar kavos tirščiais masažuoti reikia drėgną veidą ar sausą?

19

Dėkojame, Fransuaza, už kavos tirščių kaukę. Straipsnis jau publikuojamas:
http://www.ledi.lt/lt/grozis-ir-stilius … ido-kauke/

Raginame visas merginas dalintis grožio patarimais.

20

nera uz ka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Iveta rašė:

Dėkojame, Fransuaza, už kavos tirščių kaukę. Straipsnis jau publikuojamas:
http://www.ledi.lt/lt/grozis-ir-stilius … ido-kauke/

Raginame visas merginas dalintis grožio patarimais.

21

man geriausias pylingas-rupi druska sumaišyta su pieno šlakeliu. išsimasažuoju kūną ir veidą-oda švelnutė,kaip mano kūdikio užpakaliukas...tinka,kieno nejautri ,riebi ar mišri oda.  jautriai,sausai odai toks pylingas būtų pražūtingas.  kaukė-man tinkamiausia ir pigiausia,ir natūraliausia-negyvosios  jūros purvas. super!!

už gyvūnus!

22

Kokiais kiekiais maišai pieną ir druską? Reikės ryt išbandyti ir man ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

23

Sveikos, norejau paklausti kaip reikia balinti oda citrina? ir ar tai veiksminga?

24

na as esu girdejusi, kad kavos tirsciai ranku ir kuno odai yra SUPER, bet kad veido odai, tai tikrai nezinojau,,,reikes isbandyti... ;D o beje, ar visu tipu odai jie tirsciai tinka?...mano i sausuma labiau... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

25

Zinau, kad reikia citrinos sultimis ir siek tiek vandens sudrekinti vatute ir pavalyti veiduka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Raima rašė:

Sveikos, norejau paklausti kaip reikia balinti oda citrina? ir ar tai veiksminga?

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.