26

Re: Veido kaukės

Na, mano oda normali, tai super toks pylingas, sausai odai gal šiek tiek per aštru gali būti, bet gali pabandyti, nesmarkiai pašveisti odą ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile šiaip po kavos tirščių ant veiduko užsideda toks kaip riebaliukas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Orstela rašė:

na as esu girdejusi, kad kavos tirsciai ranku ir kuno odai yra SUPER, bet kad veido odai, tai tikrai nezinojau,,,reikes isbandyti... ;D o beje, ar visu tipu odai jie tirsciai tinka?...mano i sausuma labiau... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

Just Smile :)

27

Cia valyti galima is citrinos isspaustomis sultimis ar geriau pirktomis?

Ritiulka rašė:

Zinau, kad reikia citrinos sultimis ir siek tiek vandens sudrekinti vatute ir pavalyti veiduka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Raima rašė:

Sveikos, norejau paklausti kaip reikia balinti oda citrina? ir ar tai veiksminga?

28

Šviežiai spaustomis. Man asmeniškai labai patinka oda nuvalyta citrinos sultimis. Oda šiek tiek pabąla, tampa lygi ir švelni.

Raima rašė:

Ritiulka rašė:

Zinau, kad reikia citrinos sultimis ir siek tiek vandens sudrekinti vatute ir pavalyti veiduka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Raima rašė:

Sveikos, norejau paklausti kaip reikia balinti oda citrina? ir ar tai veiksminga?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

29

As pati niekada nebalinu odos ir citrinos niekada nenaudoju veidui, man asmeniskai ideges kunas yra daug graziau, o veida stengiuosi islaikyti visuomet graziai idegusi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Todel nemegstu sveitikliu ir visokiu pilingu, man geriau patinka antibakteriniai prausikliai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

30

O kas kiek laiko reikia taip valyti?

Iveta rašė:

Šviežiai spaustomis. Man asmeniškai labai patinka oda nuvalyta citrinos sultimis. Oda šiek tiek pabąla, tampa lygi ir švelni.

Raima rašė:

Ritiulka rašė:

31

Na, man taip pat įdegęs kūnas daug gražiau, tačiau lygi ir švelni veido oda, be jokių negyvų ląstelių - svarbiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

As pati niekada nebalinu odos ir citrinos niekada nenaudoju veidui, man asmeniskai ideges kunas yra daug graziau, o veida stengiuosi islaikyti visuomet graziai idegusi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Todel nemegstu sveitikliu ir visokiu pilingu, man geriau patinka antibakteriniai prausikliai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

32

Zinomu svarbu, kad oda butu svari, todel retkarciais pasidarau veido kauke su svelniais sveitikliais, ar negilu ir svelnu pilinga ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

33

Gal būtų galima plačiau apie šveitiklius ir pylinga? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

Zinomu svarbu, kad oda butu svari, todel retkarciais pasidarau veido kauke su svelniais sveitikliais, ar negilu ir svelnu pilinga ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

34

Aš pati tai kas savaitę valau veidą citrinos sultimis ir visiškai pakanka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Raima rašė:

O kas kiek laiko reikia taip valyti?

Iveta rašė:

Raima rašė:

35

Pilinga darau cu Neutrogena Visibly Clear labai gerai isvalo instirus, aisku pries tai veida gerai nuvalau, poto uzdedu kauke palaikau apie 10-15 min. tada jau oda svelniai sveiciama su Neutrogena Visibly Clear ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

O sveitikli tai naudoju Clinique firmos. Labai jau svelni oda po to buna ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

36

Ačiū, už info ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink gak kada prireiks, tai žinosiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

Pilinga darau cu Neutrogena Visibly Clear labai gerai isvalo instirus, aisku pries tai veida gerai nuvalau, poto uzdedu kauke palaikau apie 10-15 min. tada jau oda svelniai sveiciama su Neutrogena Visibly Clear ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

O sveitikli tai naudoju Clinique firmos. Labai jau svelni oda po to buna ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

37

reiks butinai pabandyt visa kuna ir veida nusveist su kavos tirsciais ir druska su pienu,dekui uz patarimus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink beje gal gali mazdaug pasakyt kokiu santykiu maisyti druska su pienu? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

38

jurgutea rašė:

reiks butinai pabandyt visa kuna ir veida nusveist su kavos tirsciais ir druska su pienu,dekui uz patarimus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink beje gal gali mazdaug pasakyt kokiu santykiu maisyti druska su pienu? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

hmmmm...druska su pienu...idomu...:) bandom sita varianta...:cool:

39

Man begalo patinka kaukė obuolių.;}}}
Obuolius maišau su kiaušinio baltymų.;DD
Pasaka.;DD!!!
Obuolių kaukė tinka bet kokiai odai. Mano oda mišri.;DD
Obuoliu kaukė oda lygina ir padaro švelnia.;}}
Dar man patinka oda vakarais tempti sukamaisiais judesiais ledo gabaliukais tai darau jau visus metus.;DD Oda parausta ir svyti net nesimato nesvarumu.
Žiauriai  mėgstu oda masažuoti.;DD ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ;*

40

Ir aš labai mėgstu ledo gabaliukais atgaivinti odą, bet darau tai rytais atsikėlusi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

41

Šiuo metu naudoju iš oriflame.Mano odai labai tinka,o kai yra laiko,tai palepinu naminėm.Su varškyte kokia,medučiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

42

siuo metu veido kaukiu nenaudoju...
bet daug draugiu sake kad oriflame kataloge yra nemazas pasirinkimas

43

Šiuo metu naudoju kaukę iš Oriflame Oxygen Boost. Tikrai nesigailiu kad nusipirkau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

44

siuo metu esu isvykusi bet jau greitu laiku grysiu tai ir pradesiu naudoti kaukes...
geriausias pasirinkimas butu oriflame kataloge ;]]

45

renatele rašė:

siuo metu esu isvykusi bet jau greitu laiku grysiu tai ir pradesiu naudoti kaukes...
geriausias pasirinkimas butu oriflame kataloge ;]]

Man irgi Oriflame kaukės patinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

46

Ash kashkokia ishbandzhiau ,,Rasa" firmos, man patiko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

47

pabandysiu obuoliu su kiausinio baltymu kauke ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile tikiuos bus gera ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
o sukava isbandziau-tikrai veiksminga-tokia svelni oda tampa ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

48

Į dubenį pridedu džiovintų mėtų lapelių, pripildau verdančio vandens, ištepu veidą medumi. Veidą 5min palaikau virš garų ir tuomet kuo greičiau iššveičiu su kavos tirščiais ir medumi. Galiausiai veidą nusausinu ir ištepu agurku. Po 10-15min nuplaunu ir ,jei tai daroma vakare, ištepu veidą riebiu kremu (mano oda sausa).

Veidelis tampa skaistus ir labai labai švelnus {;

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

49

patepeu veida baltymu ir palaukiau 5 min. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile oda svelni svelni ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

50

Šiandien palepinau veido odą tiką nuskintų braškių kauke, taipogi, vazelino kauke (mano oda sausa), tai veidukasšvelnus kaip kūdikio užpakaliukas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.