51

Re: Veido kaukės

Mmmm braškės man irgi labai patinka. Aš strazdanota būnu vasarą, tai kai užsidedu ant veido braškes, tai tose vietose strazdanos tampa beveik nematomos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

52

Baltymo kaukę ir aš naudoju, tik palaikau ne 5 min., o apie 15. Ir dar įlašinu kelis lašus citrinų sulčių. Darantis tokią kaukę geriau sėdėti ramiai, nekalbėti ir nesijuokti, nes baltymas "traukia" veido odą.

Jūsų Dione.

53

Dievinu Amway produkciją. Niekada nenusivyliau jos kokybe.

Jūsų Dione.

54

naudoju daug ir pati darau ir perku. sep labai gera zele veido yra su avietem, raminantis tonikas bei kremas margarita. pabandyk ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

55

Perkuosi dažnai Eurokose arba Droge paprastą juodą molį milteliais ir jį maišau su vandenuku, tada tepu ant veido ir po 10 min nuplaunu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

56

man labai patinka kauke is mieliu ir citrinos sulciu . po jos oda tampa ypac svelni

57

Aš tai niekada nesidarau kaukių namuose iš turimų medžiagų, visada perku jas. Bet man jos kažkaip nepadeda. Dabar mane labai sudomino veido pilingas . Gal kuri darėtės? Labai domina ar veidas paskui nebūna sutinęs ir raudonas? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

58

Aš naudoju kaukę su hialuronu, ji man tobula, užtrunku tik 15 min, o efektas nerealus, pabandykit turėtumėte nenusivilti : http://www.aloevera.lt/veido-prieziura- … 30115.html

59

Paakiams turbūt geriausias vaistas agurkai . Atgaivina odą kaip niekas kitas. Dar ramunėlių užpilas labai geras dalykas, kas turi jautrią odą. Vakarais, prieš miegą veidą pasivalai — kaip lengvas tonikas.