1

Tema: Kokią avalynę dažniausiai dėvite?

Kokiems bateliams teikiate pirmenybę ir kodėl? Ar dažnai nešiojate aukštakulnius?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Kokią avalynę dažniausiai dėvite?

Mano gyvenime visada pirmenybė aukštakulniams, žemų batų neturiu beveik - žieminiai tik Ugsai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

3

Ar aukštakulniai nekelia problemų? Neskauda kojų po ilgo vaikščiojimo?

TikPasilik rašė:

Mano gyvenime visada pirmenybė aukštakulniams, žemų batų neturiu beveik - žieminiai tik Ugsai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

Turiu ivairiausiu batu, tiek aukstakulniu, tiek zemakulniu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile kai zinau, kad teks ilgiau pavaikscioti renkuosi tik zemakulnius batukus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

5

Iveta rašė:

Ar aukštakulniai nekelia problemų? Neskauda kojų po ilgo vaikščiojimo?

TikPasilik rašė:

Nea, gal del to kad pripratus. Arba nebent jei labai nepatogūs, o tokių irgi pasitaiko...

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

6

o man-etapais-buvo žemakulnių periodas,-nes tik taip įmanoma su kūdikiu lakstyt.kai vaikutis paaugo-vėl įsigijau aukštakulnius. visad buvo bėdų su kablais,todėl nepiktnaudžiauju.

už gyvūnus!

7

Aš tai turiu pilna ir sportinio stiliaus aukštakulnių, ir paprastų aukštakulnių ir sportinių batelių, bet šiaip dažniausiai maunuosi sportinius batelius kažkaip man patogiausia kai žinai, kad niekad nenusilauši kulniuko ir jis niekaip nirkur neįstrigs, bet šiaip man labai patinka ir aukštakulniai nors šiaip esu išranki batukams:)

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

8

Aš tai nemėgstu aukštakulnių, nes nuo ilgo vaikščiojimo paskausta kojas... bet manau, kad kiekviena panelė turi juos turėti, nes aukštakulniai būtini prie tam tikrų drabužių. Tačiau pati juos nešioju gana retai...

9

Dažnai nešioju aukštakulnius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Man labai gražu,o ir tinka,nes esu žema ir smulki ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

10

as megstu siaip yvairu stiliu ,bet nekenciu spalvotu sporbaciu ,patinka aukstakulniai, kedukai ,basankes ir t.t ;]]

11

As pati esu auksta ir liekna tai apie aukstakulnius net negalvoju.

Ilgai laukdamas tinkamo laiko, gali visai niekad nepradėti. Pradėk dabar, napaisydamas, kur esi ir ką turi.

12

Na, man aukstakulniai atrodo zaviai, bet pati nelabai juos megstu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure
Man patinka sportbaciai, ugsai ir laiveliai...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

13

aukštakulnius.;}

14

Nesioju vient tik aukstakulnius, nebent kai sportuoju tai ne su aukstakulniais arba kai i pleza einu:D labai noreciau zemus batukus nesiot, bet wat esu neauksta, del to man jau priklausomybe aukstakulniam, be ju blogai jauciuos  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush  Vasara dazniausiai ypac aukstus kablus nesioju, basankes, bet ant tvirto kulno, ziema nesioju ilgus (iki keliu) batus, bet ir gana aukstoklus. Na kadangi ipratus ir su masina vazineju, tai nkad nepavargsta kojos, svarbiausia kad butu patogus ir kad kulnas ne spilka butu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

15

as ta nesioju daugiausiai sportinio stiliaus batukus, na zinoma nieko blogo neturiu ir pries aukstakulnius, bet man labiau prie sirdies kedukai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling  kaip reike vaikscioti su aukstakulniais po to labai kojas skauda. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

16

Labai megstu aikstakulnius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways  aisku kiekviena diena nenesioju bet tenka daznai panesiot ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  o siaip tai as nesu pries kedukus tikrai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

17

Na labiausiai megstu aukstakulnius, bet deja neviasa galiu juos uzsideti,nes mano vaikinas mano ugio,tai jam nepatinka kai bunu uz ji aukstesne ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

18

vien aukštakulniai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Būk atsargus svajodamas, nes kartais svajonės išsipildo.

19

pas mane daugiausia aukstakulniai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet turiu ir zemakulniu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

20

Aukštakulniais aviu tik ypatingomis progomis, nors dabar ir žieminukai mano su kulniuku. Iš tiesų, tai pavargstu aš juos avėdama ir labiau mėgstu žemakulnius. Čia dar manau priklauso nuo merginos ūgio. Aš gan aukšta ir su aukštakulniais atrodau visai jau didelė  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

21

As tai aukstakulnius per proga uzsidedu,nes kiek zinau kiekviena diena vaikscioti yra negerai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure

22

Dazniausiai be kulno arba su labai mazu, aukstakulnius labai retai, ipatingom progom ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

23

Labai patinka aukštakulniai bet kadangi esu aukšta labai retai užsiaviu juos;/ o šeip be kulno bateliai,sportbačiai:)

24

DAznai gan su aukstakulniais vaikstau. Nekreipiu demesio kad butu su jais itin auksta. Ugis 175 o daugiausia visi po 10 cm. Man taip patinka but tokiai pasistiebusiai... Nesuprantu kodel kitos pergivena....

25

Labai mėgstu aukštakulnius, bet dažniausiai tenka avėti žemapadžius...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile