Tema: Pudra

Kokias pudras jūs naudojate? Gal galit kažką naujo rekomenduot?

Anksčiau naudojau MF Colour Adapt, labai patiko, paskui išbandžiau Bourjous Matt Lovely irgi visai neblogai buvo. Užsisakiau iš oriflame kažkokią, spalva labai gera, pati tekstūra labai patiko, tik dieną nelabai galiu teptis, nes su blizgučiais.. Dar neseniai nusipirkau Essence kažkokią be riebalų (na čia prieš Kalėdas piniginėj krizė buvo, tai teko ieškotis kažko pigesnio ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile )
Bet vistiek ieškau kažko naujo ir geresnio ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

2

Re: Pudra

Pati paciausia man Loreal "True match", taip pat turiu Maybelline "Pure makeup" - ja taip pat esu patenkinta ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

3

Jauciu ir as griebsiu Loreal kokią dabar, nors dar kyla mintys išbandyt Deborah Color Copy ir iš Yves Rocher vieną tokią

4

O kokiais tikslais naudojate pudrą? Kad veidas būtų lygesnis? rudesnis? ar dėl kitokių priežasčių?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

5

Iveta rašė:

O kokiais tikslais naudojate pudrą? Kad veidas būtų lygesnis? rudesnis? ar dėl kitokių priežasčių?

Maskuoju visokius spuogelius ir paraudimus. Kadangi dirbu su žmonėm, išvaizda tikrai yra svarbu.

6

As taip pat ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile pudra man reikalinga paslepti kokiam spuogeliui ar pan ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

TikPasilik rašė:
Iveta rašė:

Maskuoju visokius spuogelius ir paraudimus. Kadangi dirbu su žmonėm, išvaizda tikrai yra svarbu.

7

As pati nelabai megstu skystas pudras, taciau aisku jei kur svarbiau einu neapseinu be jos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Man labiau patinka sausos pudros tokia kaip Egipto zeme ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

8

man irgi-tik egipto žemė. gan abrangi-110lt., bet man užtenka lygiai dviem metam.

už gyvūnus!

9

Aš tai skystą pudrą naudoju jei noriu paslepti paraudimus arba spuogelius, o egipto žemė labiau skirta sukurti įdegio įvaizdį , nes ji nieko nemaskuoja.

10

Jeigu nemėgstate ypač daug apkarauti veido pudromis, tai visai nieko Nivea visage kremas su spalva, labai natūraliai atrodo. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Man taip pat labiau patinka lengvo savaiminio įdegio kremai negu pudra...

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

12

Kokią pudrą rekomenduotumėt iš Bourjois? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

Naudoju iš Faberlick Ten ne pudra,o toninis kremas,tad labai gražiai lygina odytę ir kartu neapkrauna jo,neuž-kemša porų..Kolkas labai gera :)O šiaip girdėjau daug gerų nuomonių apie VICHY pudrą. Tik nežinau ar LT tokios yra ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

14

Ar butina pries skysta pudra kanors dar tepti, seip as tepu nivea drekinama krema pries tepant pudra. Sesuo sake kad butina, bet vistiek idomu. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ilgai laukdamas tinkamo laiko, gali visai niekad nepradėti. Pradėk dabar, napaisydamas, kur esi ir ką turi.

15

Aš tepu. Nežinau kaip lietuviškai pasakyti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 Makiažo pagrindas? Tikrai pravers, tuolab jei oda nėra lygi.

Joy is the best makeup.

16

as visada pirmiausiai issitepu slapia pudra roleal tai tikrai yra geras kremas... o sekantis veiksmas mano buna rutuliuku pudra ji tikrai viska pagrazina ir palygina visus krastelius viska...;]

17

Naudoju Oriflame VisionsV kompaktinę riebalų perteklių sugeriančią pudrą. Mano oda nėra riebi, bet ta pudra man tikrai labai patinka ir kaina prieinama ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

18

Man kiek bandziau pati geriausia "Pupa" kosmetika, ir slapia ir sausa pudra labai geros. Sausa tai tokia pat kaip egipto zeme tik zymiai pigesne tik 55Lt  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

19

Essence;]man kolkas gera;]

20

Aš tai naudoju maxfactor second skin bronze ir į nieką nekeisčiau:)

21

Naudoju skypsta pudra. Bt ne dėl rudumo o del to kad paslepti nepatinkancia ir negražia savo oda;]

22

egipto zeme ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

23

Kacius rašė:

.....O šiaip girdėjau daug gerų nuomonių apie VICHY pudrą. Tik nežinau ar LT tokios yra ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

VICHY tikrai superine. Man jinai 1 vietoj is visu, kurias naudojau.

24

Deimute rašė:

egipto zeme ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Aš Egipto žemės nelaikau pudra ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Man ji daugiau atlieka bronzanto funkciją  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

25

Aš turiu iš Oriflame kompaktinę pudrą, ir esu ja patenkinta ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile