1

Tema: Sportuojate ar propaguojate pasyvų gyvenimo būdą?

Ar užsiimate kokiu nors sportu? Galbūt sportuojate namuose ir turite kokį nors veiksmingą pratimų komplektą? O galbūt kas rytą darote mankštą?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Sportuojate ar propaguojate pasyvų gyvenimo būdą?

Pirmadieni nusipirkau abonementa i sporto kluba, pasportavau pora valndeliu, tai dar ir siandien visus raumenis skauda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Ryt vel keliausiu

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

3

o as zadu pradeti lankyti joga ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile vis ruosiuos, ruosiuos ir neprisiruosiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet kita savaite esu pasiryzusi nueiti i pirma uzsiemima ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

4

namie-pratimai įvairiausi,lankas,hanteliai.  atsargiai su atsilenkimais-daug ir neteisingai darydama susigadinau nugara.gerai,kad nlb stipriai.

už gyvūnus!

5

Gal turi kokią specialią ir efektyvią pratimų programėlę, kuria galėtum pasidalinti? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

6

Man kartais uzeina noras pabegioti su suniuku ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

7

turiu asmenišką vyro sudarytą programėlę,kad nugara neskaudėtų.tai daugiau tempimo ir apšilimo pratimukai-lb paprasti.po kurių ,jei turiu noro-darau rimtesnę mankštelę su hanteliukais.ir geležiniu lanku. taip pat ir su šuniuku-šile.

už gyvūnus!

8

Mnao draugas irgiman buvo sudares manksteles programele, bet is jos beliko vos keli pratimai presiukui ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

9

Galbūt jūsų partneriai yra treneriai, kad sudarinėja specialias programėles? Jei taip, galėtumėte pasidalinti pratimukais su visais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Mano ne treneris, bet labai daug metu sportuoja ir apie tai labai gerai nusimano ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pilvo presiukui (apatiniam):
Atsigalame ant nugaros, ir keliame istiestas kojyves i virsu (ne 90 laipsniu kampu o siek tiek maziau), tada nuleidziame bet ne iki pat zemes. Taip darome kiek galime. As mazdaug padarau apie 100 tokiu pakelimu. Aisku su pailsejimais. Beje butu gerai kad rankos butu uz gaulvo ar tarkim galetumet i kazka isikibti pvz. i radiatoriu, jei nera galimybes galima rankas laikyti istiestas link koju padetas ant zemes ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile nu tikiuosi supratote ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

11

taip-būtent tokie pakėlimai ir man geriausia.100-pats tas.nes nuo200-kitą dieną skauda presą.

už gyvūnus!

12

Aš tai vienu pratimu neapsiriboju, jei jau sportuoju, tai atlieku visą pratimų kompleksą, kitaip iš to sporto maža nauda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

as tai pradejau namie sportuot ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile aisku noreciau ir i sporto kluba nueit bet vienai nesmagu o drauges kuri noretu kartu ait nerandu tai taip viskas ir lieka tik noru ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

14

svarbu, kad namie pradėjai sportuot, man asmeniškai namie sportuoti labiau patinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

15

tik vienai kartais tingisi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet kai uzsileidziu muzika gera tai pats kunas juda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

16

sportas jega...:D sportavau labai intensyviai visa gyvenima, bet kai pradejau studijuoti,,,visa sporta apleidau...bet praeitasi metais vel buvau uzsivedusi eiti i sporto kluba...zinoma atejo vasara ir vel visi sportai issibegiojo...:/ gamta visokie saslyciukai ir pan,,,bet vat siandien vel pradedu sportuoti...laaaaaaaabai laukiu...tikiuosi oras nesugadins sio malonumo...:D

17

nesportuoju kolkas.

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

18

begiojimas yra pats geriausias variantas numesti kilogramu,labai gerai galima numesti svory nuo pilvo....
begiojimas labai yra gerai sveikatai sirdziai,raumenims...

19

Aš tai kiekvieną rytą pusę aštuonių krosą su drauge bėgioju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile .

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

20

lupdaziukas rašė:

Aš tai kiekvieną rytą pusę aštuonių krosą su drauge bėgioju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile .

Geras ir pagirtinas įprotis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

21

Tikrai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile, iš pradžių labai tingėjau, bet draugė privertė ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2.

22

Aš taip anksti laisvu laiku neatsikelčiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 aš renkuosi vakarinius pabėgiojimus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Joy is the best makeup.

23

Norėčiau ir aš pabėgioti pavakare, deja laiko neturiu vakarais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

24

Sporas nuostabus dalykas,
Jis tikrai yra reikalingas,
Todėl patariu visoms pradėti juo užsiimti.
Pati sportuoju, visa vasara prabėgiojau na žinoma
ir kai tik pasitaiko geras oras lėkdavau bėgti.
Bet dabar nebereiks laukti kol praeis žiema, nusipirkau
Treniruokli minama, juo naudojuosi kas diena .
Mankštinuosi ir t.t..
Todėl palaikau gera figūra ir retai kada mane apstoja ligos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Draugystė dažnai baigiasi meile, bet meilė draugyste - niekada.

25

Nelabai megstu sportuoti... Bet kitais metais sau prisizadejau, kad ryte darysiu keleta pratimu pedoms, atsilenkimus ir pan.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue