1

Tema: Internetinės drabužių parduotuvės

Ar užsisakinėjate drabužius internetu? Jei taip, tai gal plačiau galėtumėte papasakoti apie visas užsakymo sąlygas, siuntimą (kalbu, apie atsiuntimą iš užsienio).

Just Smile :)

2

Re: Internetinės drabužių parduotuvės

Dar niekada neteko to daryti, todėl gaila, bet negaliu nieko papasakot ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Na, reikia palaukti, gal atsiras bandziusiu taip pirkti drabuzelius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

4

Aš kažkada taip pat buvau susižavėjusi internetinėmis drabužių parduotuvėmis, domėjausi apie tai... Bet vėliau sužinojusi savo draugės "laimę", nutariau nerizikuoti... Visų pirmą, perkant drabužius iš kitų šalių, jų užrašytas dydis gali neatitikti... Taigi gali nusipirkti per mažą arba per didelį drabužėlį (tai nutiko mano draugei - mažesnis nei tikėjosi). Antra perkamas drabužis tikrovėje gali "stovėti" ant tavęs ir atrodyti ne taip...
Taigi manau geriausia pačiai išsirinkus, apžiūrėjus ir pasimatavus kokį drabužėlį jį nusipirkti, nes ne visada kas reklamuojama atitinka realybę. Ir be to, neapžiūrėjęs ir nepalietęs to drabužio negali pasakyti ar jis tau tiks ir iš tiesų patiks.

5

pirkau tik iš lietuviškų intern.parduotuvių. nieko gero.

už gyvūnus!

6

neperku ir manau nepirkchiau

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

7

Aš irgi neperku ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

8

nei karto nepirkau ir manau kad tikrai nepirksiu ;]]

9

geriau nusipirkti kokioja nors parduotuveje pagal savo dydi kaip tau tinka,
nes interentiniuosia uzsakymuosia tau drabuzis gali patikti bet gali buti per mazas,arba atrodyti ant taves negraziai... taigi geriausia pirkti [ parduotuveje ]

10

as is uzsienio tai nepirkau, bet is lietuvisku tai pirkau ir ne viena karta tiek sau tiek vaikams. ir jeigu netiko pakeite ar grazino pinigus ir jokiu problemu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Nepasitikiu internetinėmis parduotuvėmis.   ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

Paskutinis redagavo Emma (2010-01-24 16:23:43)

12

nepreku ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile kazkaip nepatinka pirkti drabuziu nesimatavus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

Mano sesuo pardavineja drabuzius internetu. Nu zinokit visai verta butu manau. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

14

Karta pirkau is lietuviskos internetines parduotuves, nepatiko

15

nesu bandzius,bet gal reiktu pamegint ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

16

Siunčiuosi iš asos.com per tarpininkę iš manodrabuziai.lt;p

17

Na is uzsienietisku dar nebandziau ir manau kad nelabai ir butu naudinga. Pirma - dydzio atzvilgiu, antra - kaina, iseitu tas ant to. Perkuosi is Lietuvisku e-parduotuviu, ir kolkas esu patenkinta.

18

O aš dabar pradėjau užsisakinėti rūbus internetu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Ir patogu ir greita, jei rūbas per mažas ar per didelis, nepatinka ir t.t Tai juk yra galimybė juos gražinti ir pinigus atgal atgauti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Aišku jei iš normalių internetinių parduotuvių užsisakinėji. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

19

As esu pirkusi tunika virtualshop.lt, nlb patiko medziagos kokybe, bet pati kalta nepaskaiciau medziagos sudeties, man irgi buvo uzejusi manija inter parduotuvems, bet dbr jau praejo, kokybe tikrai nieko gero, rubai vezami is lenkijos. jei kam nors idomi mano nuomone man tai jos visos- TURGUS.

20

Deja, kiek kartų teko matyti ar girdėti iš draugų pasakojimus apie pirkinius iš įvairių internetinių parduotuvių užsienyje (asos, asiafashionwholesale ir kt.) kokybė tikrai nėra pati geriausia, o ir dydžiai dažniausiai neatitinka, tai per maži, tai per dideli...

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

21

Norėčiau taip pirkti, bet bijau apsigauti dydžiuose ar permokėti...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/ermm

22

Šiaip pati nesu bandžiusi , bet yra pažystamų kurie bandė lietuviškose parduotuvėse tai nesiskundė . Esu nusižiūrėjusi rūbelį , reiks pabandyti ir man . : ))

23

zivilux rašė:

Norėčiau taip pirkti, bet bijau apsigauti dydžiuose ar permokėti...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/ermm

Va va, aš taip pat  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/ermm

24

as bijau, kad apgaus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

25

../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cheerful  kartais  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cheerful ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral