1

Tema: Veido kremas vyrui

Kokį kremą patartumėt?

Just Smile :)

2

Re: Veido kremas vyrui

Sunkus klausimas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Geriausias ir universaliausias kremas, mano nuomone, yra Nivea ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Mano draugas naudoja Loreal firmos kremus ir labai patenkintas, nes labai malonus kvapas, ir veidukas svelnus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Tik va tas naujas Turbo Boster ar kazkaip panasiai tai nelabai patinka, sake labiau jis tinka po skutimosi, nes taip maloniai saldo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Aš savajam išrinkau AA firmos kremuką ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

nu tokios kaip AA firmos nesu labai girdejusi, nu aisku pamaciusi jos logotipa gal ir pazinciau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

as taip pat uz nivea vyrams... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

7

Yra tokia firma, Eurokos parduotuvėse prekiauja jos produkcija, dar Eurovaistinėje kažkada mačiau kremų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

nu tokios kaip AA firmos nesu labai girdejusi, nu aisku pamaciusi jos logotipa gal ir pazinciau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

Štai šioje temoje esu įdėjusi vieną AA firmos produktą:
http://www.ledi.lt/diskusijos/viewtopic.php?id=129

Ritiulka rašė:

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

9

ne deja bet tokios firmos nezinau, bet kiek suprantu cia Lenku firma ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Nenaudoja maniškis kolkas nieko,matyt kalta aš-nes neišrenku ir nenuperku ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

11

na draugo siuo metu neturiu...
bet geriausias kremas butu nivea yra dar labai vienas geras vyru kremas bet pamirsau pavadinima ;]]

12

pATARCIAU TIK NIVEA ,tikrai retas tas klausimelis

13

Aš saviškį savo kokiu vis patepliodavau, kai būdavo poreikis  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  Arba dažnai dar sutepdavau mėginėlius iš žurnalų, nes jie man netinka dažnai pagal odos tipą  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

14

Mano vaikinas naudoja mėlynam indelyje Nivea ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Jis riebokas,ir kvapas labai patinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cheerful
Jo oda sausoka,tai jis labai suminkština ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  O kai būnam kartu,tai jau tampa mano eksperimentu,ko tik netepu tada ant jo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral

Prieš rodydamas mano dėmes nusiplauk savo pirštą...

15

sutinku, nivea tikrai geras

16

Aš savajam nupirkau kremą su alavijumi, jam taip patiko, kad jau antrą pakuotę naudoja, labai geria drėkina odą, minkština ir patogi p[akuotė, su dozatoriumi ir užtenka ilgam: http://www.aloevera.lt/vyru-linija/40-a … 70162.html