1

Tema: Veido odos prieziuros priemones :)

Ka naudojate kiekviena diena? Koks kremas geriausias? Koki veido prausikli renkates?

Pasidalinkime kas GERIAUSIA ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

2

Re: Veido odos prieziuros priemones :)

Naudoju priemones iš AA produktų linijos. Ir kremą, ir prausiklį, ir makiažo valiklį. Jokių nusiskundimų neturiu. Bet kaip tik jau baiginėjasi, tai norėtųsi išbandyt kažką naujo. Galbūt galėtumėte ką nors pasiūlyti?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

as pati pagrinde naudoju THE BODY SHOP kosmetika, ir kremukus veidui ir kunui, o makiazo valiklis tai labai GARNIER patinka, dar visai neblogas GARNIER veido prausiklis.

Prausiklis:
http://skinnaturals.garnier.ca/img/products/pure/prod1.jpg

Makiazo valiklis:
http://www.superdrug.com/content/ebiz/superdrug/invt/29386/29386_l.jpg

Dieninis kremukas:
http://www.thebodyshop-usa.com/images/skincare/products/pd_aloe_moisturizer_daycream.jpg

4

mhm, Garnier geras priemones gamina ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

aš negaliu atsidžiaugri Himalaya maitinamuoju kremu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile patinka mano odytei, kai šį pabaigsiu žadu įsigyti gaivinamąjį Margaritos kremuką ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile kaip tik šiltesnėms dienoms bus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

6

As pati kai buvau Lietuvoje, naudodavau Rasos kremukus irgi labai patikdavo nes neriebindavo odos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile arba kai jausdavau, kad oda pradeda saueti naudodavau lenkiskos firmoas Ziaja alyvuogiu kremuka, jis labai riebus ir tikrai labai padeda odytei nuo issausejimo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

Rasos tikrai neblogi kremukai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile tik va, aš dabar ieškau tokio kremo, kuriame nebūtų parabenų, kvapų, sintenių, cheminių priedų...gaila, tačiau jų yra Rasos kremuose...

8

ir man rasos-labai patinka..

už gyvūnus!

9

O tai ar isvis yra kremu be tu visu blogybiu???
Gal tu THE BODY SHOP pamegink, nes ten skaitosi labai naturali kosmetika, netersianti gamtos, nedaromi ekspermentai su gyvunais, o man tai yra labai svarbu, kad nebutu daromi bandymai su gyvuneliais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Fransuaza rašė:

Rasos tikrai neblogi kremukai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile tik va, aš dabar ieškau tokio kremo, kuriame nebūtų parabenų, kvapų, sintenių, cheminių priedų...gaila, tačiau jų yra Rasos kremuose...

10

The Body Shop tik tuo ir gera, kad nedaro bandymų su gyvūnais, o pati kremų sudėtis yra labai ir net labai nekokia....todėl aš stengiuosi naudoti ekologiškas priemones, būtiniausiai žiūriu, kad nebūtų parabenų, nes jie gali net vežį sukelti...Gaila, bet beveik visose priemonėse: kremuose, šampūnuose, balzamuose ir t.t. ir t.t. jų yra, pirkdama ką nors labai atidžiai studijuoju sudėtį

11

Pažįstu vieną merginą, kuri irgi nenaudoja šampūnų dėl cheminių medžiagų, kurių juose yra. Todėl ji darosi savo natūralų šampūną, taigi galiu pasidalinti receptu ir su jumis:

Ingridientai:
600 ml vandens,
8 šaukstai džiovintų ramunėlių žiedų,
1 šaukstas dziovintu pipirmeciu lapų,
2 šaukštai džiovintų rozmarinų lapų,
55 g tarkuoto alyvuogių aliejaus muilo,
3 lašai pipirmėčių EA,
3 lašai eukaliptų EA,
2 šaukštai degtinės.

Suberkite žoleles į puodą, supilkite vandenį ir virkite 10 min. Nukėlę nuo ugnies palaikykite pusvalandį, kad pritrauktų. Skystį perkoškite ir subėrusios muilą, kaitinkite ant mažos ugnies nuolat pamaišydamos, kol muilas ištirps, tada puodą nukelkite nuo ugnies ir palikite atvėsti. Sumaišę EA su degtine, supilkite į muilo mišinį. Gautą šampūną supilkite į užsukamą stiklainį ir prieš naudodamos palaikykite šiltoje patalpoje 3 - 4 dienas.
Šis receptas tinka šviesiems plaukams. Jei jūsų plaukai tamsūs, ramunėles pakeiskite šalaviju.

Pati dar nesu jo išbandžiusi, nes vis pritrūkstu laiko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

12

Labai įdomu!! ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile tik va, man kažkaip ta degtinė nepatinka, juk alkoholis sausinti plauką turėtų

13

Galbūt... bet kad jos lb mažai reikia, tai gal nieko tokio. Na ji sakė, kad plaukai būna šilkiniai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

14

Tikriausiai ji reikalinga tam, kad geriau išplautų EA ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

15

Mhm, tikriausiai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Bet kaip skaniai turėtų kvepėti plaukai...

16

as naudoju Beoti firmos priemones pakaitomis: esencija su kolagenu, hialuronu ir vitaminuku c ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 na, nezinau, man labai patiko ir tiko, taciau kiekvienai pagal save...;)

Paskutinis redagavo Orstela (2009-03-25 09:56:50)

17

Čia priklausomai nuo to, kokia plauko struktūra ir pan. O kokie tavo plaukai? Jeigu tokie kaip mano, tai norėčiau ir aš išmėginti šios firmos gaminius.

Orstela rašė:

as naudoju Beoti firmos priemones pakaitomis: esencija su kolagenu, hialuronu ir vitaminuku c ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 na, nezinau, man labai patiko ir tiko, taciau kiekvienai pagal save...;)

18

Iveta rašė:

Čia priklausomai nuo to, kokia plauko struktūra ir pan. O kokie tavo plaukai? Jeigu tokie kaip mano, tai norėčiau ir aš išmėginti šios firmos gaminius.

Orstela rašė:

kaip juokas paeme,,,nesusinekejom greiciausiai,,,:D nes as apie veiduko odos prieziuros priemones kalbejau...;) o tiu apie palukuciu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
tad jei turi kokiu problemeliu ar nori palaikyt veiduko struktura ir svytejima, gali pabandyti sias beoti firmos priemones veidukui... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Paskutinis redagavo Orstela (2009-03-26 14:03:37)

19

vaje, tikrai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile čia apie tuos šampūnus natūralius plaukams šnekėjom tai pamaniau, kad ir tu apie plaukų priežiūra rašei ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Na bet kai pasibaigs veido kremas ir kitos priemonės, tai tikrai ieškosiu ko nors naujo ir galbūt reikės išmėginti būtent šios firmos priemones ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Orstela rašė:
Iveta rašė:

Orstela rašė:

kaip juokas paeme,,,nesusinekejom greiciausiai,,,:D nes as apie veiduko odos prieziuros priemones kalbejau...;) o tiu apie palukuciu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
tad jei turi kokiu problemeliu ar nori palaikyt veiduko struktura ir svytejima, gali pabandyti sias beoti firmos priemones veidukui... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

20

Šiuo metu naudoju Garnier pienelį ir toniką normaliai/mišriai odai.Kolkas nieko visai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Kalbant apie kremus,oda nėra reikli labai,tad puikiai tinka Faberlick'o kremukas normaliai veido odai.

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

21

as tai naudoju garnier krema jis pasviezina oda beto jis labai skaniai kvepia ;]]

22

Aš tai naudoju kažkokį rožiniame buteliuke Garnier valomąjį pienelį - prausiklį, jis be muilo, puikiai nuprausia odą, nesausina jos, puikiai nuvalo makiažą ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.
O kremą naudoju dieninį Garnier Essentials kremą normaliai/mišriai odai, tokį patį toniką, ir dar kai išsausėja oda LesKarites kremą su sviestu ir dar kažkuo. Labai geras poveikis ir malonus kvapas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Paskutinis redagavo lupdaziukas (2009-08-18 12:13:02)

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

23

Iveta, o tas sampunas naturalus turi gautis toks skystas?? nes siaip as pabandziau pasidaryt, viska dariau kaip parasyta ir man jis toks skystas gavos, kaip vandenukas, tikrai ne kaip sampunas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink tai net neisplaunu plaukuciu, naudoju pirktinius sampunus...

24

as tai naudoju kremuka ir prausikli is Faberlic, bet mastau kad reiks pameginti kazka naujo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

25

nes mano oda T zonoje riebi o kitur sauseti linkusi tai sunku kazka ir prisiderinti. Gal kazam yra taip gal galit ka patarti.... nes oda kankina....