1

Tema: Geriausias blakstienų tušas

Kokį naudojate? Koks jums pats geriausias? Kokio nepatartumėt pirkti? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

2

Re: Geriausias blakstienų tušas

Dabar naudoju Oriflame tušą WONDER lash mascara ir labai džiaugiuosi, nes kaina labai nedidelė, o blakstienos tampa ilgos, puikiai atskirtos ir juodos juodos. Jokių gumulėlių ar sulipusių blakstienų. Kol kas tai vienas geriausių mano kada nors turėtų blakstienų tušų.
http://beautive.nl/wp-content/uploads/2008/12/wonderlash.bmp

Dar labai geri, mano nuomone, šie Maybelline blakstienų tušai:
http://sparklingtrinkets.files.wordpress.com/2008/09/xxl.jpg

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

As pati naudoju abai gera tusa jau keli metai is eiles ir nerandu nieko panasaus, ilgai laiko, ilgina ir storina blakstienas, nenubyra, nors kaina ir nemaza bet atitinka kokybe ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

http://www.kaboodle.com/hi/img/a/0/0/d/8/AAAACu0_mhsAAAAAAA2HAQ.jpg

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Aš labai noriu atrasti sau tinkantį ir patinkantį tušą, tiek daug jų išbandžiau, bet to vienintelio neradau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 o kokio nepatartumėt pirkti?

5

As pati niekuomet neperku atsparaus vandeniui tuso, kadangi jis sunkiai nusivalo, labiau pazeidzia blakstienas ir jas labai retina...

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

6

Aš irgi nerekomenduočiau vandeniui atsparaus tušo, nes daug vargo su juo kol nuvalai ir blakstienų daug iškrenta, ir akys dirginamos labai. Taip pat nepatarčiau pirkti blakstienų tušų iš Avon, nes keletą teko turėti, tai labai nuvylė abeji, nes sulipindavo blakstienas, gumulėlių daug buvo ir greitai sudžiuvo....

7

Aišku, ačiū už informaciją ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Atsparaus vandeniui niekada ir nesu turėjusi, gundžiausi keletą kartų nusipirkti, bet apsigalvodavau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

man geriausias body shop-super volume.55lt. iki šiol lb patiko max factor-strech. o nepatinka-avon ir lumene-alergizuoja. vandeniui atsparų naudoju,bet po juo tepu paprastą. nusivalo su vandeniui atsparaus tušo valikliu.

už gyvūnus!

9

Aš vandeniui atsparų tušą naudoju kartais vasarą, kai einu į paplūdimį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Arba einant į baseiną irgi gerai būtų turėti atsparų vandeniui tušą ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

Aš vandeniui atsparų tušą naudoju kartais vasarą, kai einu į paplūdimį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Iveta, apie tavo naudojamą Oriflame tušą aš taip pat girdėjau gerus atsiliepimus. Man pačiai patinka Maybelline " the colossal volum express'' taip pat dauguma '' BORJUOIS'' tušų. O jei naudojate tušą, kuris sunkiai nusivalo, siūlyčiau išbandyti MARY KAY firmos akių makiažo valiklį, gan brangus (70lt), bet tikrai lengvai nuvalo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

12

Jis tikrai nebrangus ir geras, ir statistika tai įrodo: šitas tušas nuperkamas kas 20 sekundžių pasaulyje ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

Mane  tai  labiausiai nustebino jo kaina, ypac akcijos metu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Krizės metu tai ypač geras tušas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

15

nepatarčiau pirkti vandeniui atsparaus ,nes jie labai nesveiki mūsų blakstienytėms ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

16

Naudoju Oriflame Beauty Power Curl blakstienų tušą ir tikrai nesigailiu - puikiai užriečia ir ir iššukuoja blakstienas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

17

Lancome tušą nusipirkau iš klasiokės, parsivežusios iš užsienio didelį kiekį. Nuostabus buvo (gaila, pasibaigė). Mama tai ašaros liejo, kad daugiau tokio neranda, nes jis netepa akių, visiškai, jį net nuvalyt galima pirštais suėmus blakstienas, o jei naudodavau valiklį, tai užtenka kartą perbraukti ir tušas lieka vatos rutulėlyje kamuoliukų pavidalu.

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

18

Dabar kaip tik naudoju oriflame tusa wonder lash bet man jis nepatinka nezinau kaip jums bet man jis ziauriai lipina blakstienas;(

19

geriausias giordani gold:)

20

priauginu blakstienas klaipedos raj,pigiai.nereikia net dazyti:)kreipkites 867649701

21

Man pats geriausias Lancome Hypnose. Daug metu ji naudoju ir nesigailiu. Ir jei susigundau pamegint kazka kita,vel griztu prie Lancome. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink Ir nesenai atsirades Lancome Hypnose precious clls dar geresnis,ir ilgina, ir uzriecia blakstienas! Ir tikrai lengvai nusivalo! ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

22

tusai is oriflame tikrai velniskai geri ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

23

O man Oriflame tušai nelabai patinka. Man šitas visai patiko http://server3.manodrabuziai.lt/images/ … 1302516807

24

Naudojau Faberlic tušą, bet nepasakyčiau, kad buvo pats geriausias. Silpnas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling 
Dabar naudoju šį Lash Stiletto Volume iš Maybelline http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/316970_247570908612148_109396249096282_610503_1658220819_n.jpg tai neblogas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile iš šiaip, man Maybelline geriausi  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

25

Turėjau ir Volume million lashes, ir Cat eyes, ir žinok nei vienas nepaliko įspūdžio, o tie paprasti, neišreklamuoti dažniausiai būna geriausi  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile