1

Tema: Plaukų kirpimas pagal mėnulio fazes :)

Ar kirpdamos plaukus žiūrite, koks mėnulis tą naktį bus? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

2

Re: Plaukų kirpimas pagal mėnulio fazes :)

Visada pasižiūriu, kad būtų jaunas arba delčia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ir tikrai tikiu, kad tai veikia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Tikrai niekada neziuriu, nes nelabai tikiu tokiais dalykais, bet gal butu idomu pameginti pastebeti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Aš taip pat stengiuosi kirpti tik per delčia (sako, kad storesni tuomet būna) arba per jaunatį, kad greičiau augtų ir būtų ilgesni ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet kiek girdėjau kerpant per delčią plaukai nušiūra...o kaip tau, Iveta? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

Visada pasižiūriu, kad būtų jaunas arba delčia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ir tikrai tikiu, kad tai veikia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Just Smile :)

5

plaukų galiukai visada šiūra, nemanau, kad tai priklauso nuo mėnulio fazės ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet kad per jaunatį greičiau auga, o per delčią pastorėja, tai pastebėjau tikrai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile nors gal tik man taip atrodo, kadangi tuo tikiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Fransuaza rašė:

Aš taip pat stengiuosi kirpti tik per delčia (sako, kad storesni tuomet būna) arba per jaunatį, kad greičiau augtų ir būtų ilgesni ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet kiek girdėjau kerpant per delčią plaukai nušiūra...o kaip tau, Iveta? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

6

pasižiūriu,,nes esu gana prietaringa,ir tikiu jog turi didelės įtakos mėnulio fazės plaukų augimui ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

7

Ash netikiu ir nezhiuriu kokia menulio faze, kad ir kokia ji butu plaukai buna tokie patys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Manau plauku ishvaizda ne nuo menulio fazes, o nuo vartojamo maisto, plauku priezhiuros priemoniu, ir nuo pachio kirpejo igudimo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

8

Na aš irgi panašiai manau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

9

Gal zinote kada per jaunati galima nukirpti plauku galiukus? slapius ar sausus? ir nesvarbu ar diena ar nakti?

10

Visą savaitę galima kirpti, nesvarbu ar dieną ar naktį man rodos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet tikrai reikia kirpti šlapius, sausų niekas nekerpa ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

o as neziuriu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  kerpuosi visada kada man jau atrodo laikas juos pagrazinti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

12

aš tai stengiuosi pažiūrėti ar pilnatis (storesni) ar jaunas (į ilgi), bet tikrai ne per delčia, nes bus nušiurę ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral

13

aš tai kažkaip nežiūriu koks mėnulis ar kas,einu kad man reikia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Visad kerpuosi per jaunati. Kas saket per delcia tai negerai,delčia tinkama depiliacijoms nes plaukai lečiau atauga;]

15

nebandziau, bet noriu labbai isbandyti, bet nezinau kada geriausiai kirpti kuriom dienom. gal Iveta patartum? kuriom dienom per jaunati ar delcia kerpi? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

16

Aš tai dažiausiai per jaunatį, nes visada noriu, kad greičiau ataugtų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Bet jeigu taip nutinka, kad jaunatis praėjo, o plaukų galiukus jau būtinai reikia kirpti, tai per delčią ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

17

labai noreciau suprast ka reiskia tos menulio fazes... tj yra kada kirpt plaukus kad jie agtu. kada ne:)

18

Sakoma, kad jei kirpsi plaukus per jaunatį, jie greitai ataugs, o jei per delčią - ataugs stipresni ir sveikesni ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile