1

Tema: Apatinis trikotazas

Koki renkates? kokie kriterijai? Patogumas ar grozis svarbiau?

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

2

Re: Apatinis trikotazas

Visų pirma apatinį trikotažą išsirenku pagal grožį, o po to jau iš gražiausiųjų renkuosi patogiausius ir labiausiai tinkančius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Labiausiai patinka juodas ir baltas apatinis trikotažas.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

As taip pat aptini trikotaza renkuosi pagal grozi, labai svarbu kokybe, zinoma ziuriu ir kokius firmos jis yra ir dar man vienas is svarbiausiu dalyku tai yra kad liemenele butu pakietinta, kad graziai krutine iskeltu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Mhm... pakietinta liemenėlė, mano manymu, būtina kiekvienai merginai, kuri nori, kad jos krūtinė būtų gražios formos.

5

Man taip pat pirmasis kriterijus renkantis - grožis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Labiausiai patinka juodos spalvos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

6

Aš irgi kaip ir beveik visos iš pradžių renkuosi pagal grožį, o man nežinau kodėl, bet labai patinka tokie spalvoti panašiai kaip paauglėms gal dar neišaugau iš to amžiaus, bet labai mane jau traukia tokie apatiniai. O šiaip dažnai perku ir kokius elegantiškus dažniausiai juodus, baltus, smėlio spalvos, rožinius:)

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

7

dažniausiai tik pagal grožį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

8

Renkuosi pagal grožį tikriausiai. Prie širdies - elegantiško/klasikinio tipo.

O jūs visada abi dalis derinate?

Paskutinis redagavo Aileen (2009-07-04 23:55:42)

Joy is the best makeup.

9

Nepatinka man pirkti abi dalis iš to paties rinkinio. Gražiau ir įdomiau atrodo skirtingos dalys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Derinu tik stilius, jei liemenėlė elegantiška nėriniuota, tai ir kelnaites tokias deduosi, o jei paprasta trikotažinė liemenėlė, tai ir kelnaitės atitinkamos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Iveta rašė:

Nepatinka man pirkti abi dalis iš to paties rinkinio. Gražiau ir įdomiau atrodo skirtingos dalys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Derinu tik stilius, jei liemenėlė elegantiška nėriniuota, tai ir kelnaites tokias deduosi, o jei paprasta trikotažinė liemenėlė, tai ir kelnaitės atitinkamos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

kaip idomiai..as tai visad rinkinuka imu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

11

megstu ir grozy ir patoguma pirmiausia renkuosi pagal grozy o tik tada eina patogumai...;]

12

Man pirmiausiai eina grožis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

13

atsizhvelgiu ir i grozhi ir i patoguma ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

14

O taip - patogumas taip pat svarbus kaip ir grožis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

15

as renkuosi pagal sudeti, ziuriu kad medziaga butu nesintetine, nebent labai patinka, tai ziuriu, kad bent viduje kazkiek medvilnes butu...daugiausiai turiu juodos ir baltos spalvos apatiniu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

16

lupdaziukas rašė:

O taip - patogumas taip pat svarbus kaip ir grožis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

man su nepatogiais apatiniais yra kankyne ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

17

Taip tikrai nemalonu. As stengiuosi rinktis ir pagal grozi ir pagal patoguma  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

18

Kad grazus ir patogus butu. Megstu elegantiskus (juodus, baltus), bet taip pat ir sexualus aptiniai patinka, ryskesniu spalvu ypac kai tam proga buna  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling

19

Na pirmiausia tai palei grozi. Kad bet kokiu atveju kas atsitiktu,ar kokie netiketumai kad viskas gerai butu. O to uzsidetum kokiu "pantalonus" kas nors atsitiktu, isvestu i ligonine, ir vo taip tau.Ir persirenkti butu geda  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

20

pirma grožis po to patogumas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  rinkinukų dažniausiai neperku, būna kad liemenėlė graži, o kelnaitės ne, tada nepatinkančią dalį randu kitam komplektėly bet žiūriu kad abu dėrėtų tarpusavyje  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Būk atsargus svajodamas, nes kartais svajonės išsipildo.

21

as kaip ir dauguma pirma pagal grozi o visa kita jau paskui  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  nevisada derinu abi dalis. Nes ne visada jos abi buna tokios mielos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

22

Man svarbu, kad butu patogus, ne sintetiniai. Megstu ivairiu stiliu, ivairaus rasto. Bet pirmenybe atiduodu juodai spalvai. Ne taip greitai tepasi, o ir kitos problemeles netaip krenta i akis. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

23

As stengiuosi rinktis pagal grozy

24

Pirmiausia grozis, o tada patogumas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Dievinu neriniuotus apatinius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

25

Labiausiai prie širdies, kaip ir daugumai, nėrinukai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink abiejų dalių dažniausiai nederinu, bet ir nesirenku ''belekokių'' ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2