1

Tema: Lūpų dažai ar blizgis?

Ką mieliau ir dažniau renkatės? Lūpų dažus ar blizgį? Kodėl? Kokios firmos priemonės geriausios?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Lūpų dažai ar blizgis?

Turiu tik lūpų blizgesių, juos ir naudoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile tačiau labai norėčiau įsigyti lūpų dažus - raudonus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

3

As ir ta ir ta megstu, jei vakaras tai lupu dazai o ant virsaus blizgesys ir apvedimas, jei diena pakanka tik blizgesio ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Aš tai lūpų dažų išvis nenaudoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Labiausiai patinka bespalviai arba kūno spalvos blizgesys.

O labiau mėgstate bespalvį blizgį ar ryškesnį?

5

Na, aš renkuosi tokį, kuris duotų šiek tiek spalvyts ir blizgesio ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Tačiau kartais pakanka paprasto vazelino ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

Gal galėtumėte patarti, kokį nors ilgai išliekantį lūpų blizgį? Nes dauguma, kiek teko bandyti, neišlieka ilgai...

7

Aš turiu Be Yu blizgį, neblogas, tačiau taip pat norėčiau dar ilgiau išliekančio, dar turiu kažkokį iš Meybeline, iš dviejų galų, parašytą, kad išliekantis labai ilgai, tačiau man nieko gero jis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

Gal galėtumėte patarti, kokį nors ilgai išliekantį lūpų blizgį? Nes dauguma, kiek teko bandyti, neišlieka ilgai...

8

Labai geri yra The Body Shop, dar man labai patinka Nivea blizgesiukai ir Lancome Juicy Tube ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

9

Aš irgi šiuo metu turiu Lancome Juicy Tube. Labai skaniai kvepia ir labai graži spalva, tačiau nepasakyčiau, kad labai ilgai išlieka...

10

O TBS ilgai išliekantys? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

Labai geri yra The Body Shop, dar man labai patinka Nivea blizgesiukai ir Lancome Juicy Tube ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Nu ka zinau visai neblogai man laiko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Fransuaza rašė:

O TBS ilgai išliekantys? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

12

kasdienai naudoju paprasta lupu blizgi kad tik lupos blizgetu o ainant i vakareli ar i svenete renkuosi ka nors ryskesnio,i firmas neziuriu perku ta kuris labiausiai patinka pagal spalva ir t.t. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

13

Vazeliną naudoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

14

Iveta rašė:

Ką mieliau ir dažniau renkatės? Lūpų dažus ar blizgį?

Ir tą ir tą. Kartais abu vienu metu,  norint išgauti gražų atspalvį. Kasdienai dažniausiai naudoju vazeliną. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Joy is the best makeup.

15

Dažniausiai lūpų blizgesį, man labai patinka Maybeline Watershine blizgesys, bet nepasakyčiau kad jis labai ilgai išsilaiko.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

16

na ash dabar naudoju blizgi ish Oriflame, laikosi gan ilgai. Na o shiaip lupu dazu nemegstu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

17

Aš irgi taip manau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile. O kaip vadinasi tas tavo blizgesys? Atkreipsiu dėmesį į tokį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

18

Blizgis, kaip ir Lupdaziuko, man labai patinka Maybiline WaterShine blizgesys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Neverk kad vaikystė praėjo, vis vien senatvėje suvaikėsi :).

19

tas blizgis  Oriflame Maxi Lipgloss ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

20

Dėkui, turėsiu omeny ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.
O kokia to blizgesio kaina?

21

Niekada nenaudojau lubdaziu tik blizgesiai...

22

Aš irgi labiau blizgesius mėgstu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

23

Jis shiaip 20lt kainuoja, bet pasiseke per laimes diena pamachiau ji tai tik 10lt mokejau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

24

Tikrai pasisekė ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink.

25

lubdaziai... ne mano amziui ;DDD
tik blizgesiai ;]]