26

Re: Lūpų dažai ar blizgis?

Bet gal priderinus šviesaus blizgaus atspalvio lūpdažį irgi neblogai atrodytų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

27

gal ir neblogai atrodytu ;]]
dar nebandziau...

28

Man tai labiau lūpų blizgesys patinka, ir pati ji naudoju.
Lūpos skaisčiai atrodo ir natūraliai, na ir nereikia jokių ryškių spalvų.
Nemėgstu ypač ryškiu lupų dažų, jie atrodo man kvailai.
Jau kaip Holivudo žvaigždė, kurias pridažo visažistai.
Na nežinau, čia kaip kam patinka, bet man lūpų dažnai nei kiek...

Draugystė dažnai baigiasi meile, bet meilė draugyste - niekada.

29

Manau, jog visuomet vietoje lūpų dažų geriau atrodo lūpų blizgis, suteikiantis spalvą.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

30

Manau blizgis tikrai geriau atrodo... Bet ne tas kuris turi spalva... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue  Nors... Ai, zodziu blizgiai geresni...
Mano semoje tik mano mociute naudoja rysku raudona lupdazi  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling

31

Na o man lupu blizgesiai netinka kazkodel  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  naudoju rysku raudona lupdazi progom. Arba isvis nenaudoju, nes naturaliau butent lupos zymiai graziau atrodo  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

32

Blizgiai ir vazelinai dazniausiai...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

33

diena dazniausiai naudoju blizgi, vakare renkuosi lupdazi, o vakareliams ir ta ir ta ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile labai grazei atrodo jei blizgiu apatine lupa perbrauki  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

34

Lūpų dažai prie širdies,o blizgis geras dalykas.

35

kažkaip labiau blizgį megstu,kadangi lūpdažis kažkaip per ryšku ir nepatogu ;DD

36

pas mane tik blizgis,nes lupdaziai mane labai sendina ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush

37

Aš tai su MAC lizgesiu ir lūpų dažais pasidarau nude efektą ir daugiau viskas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

38

Blizgis.:> kol jauna esu ir naturalia lūpų spalva turiu lupdažio nereikia;] Naudoju nivea.

39

Blizgesis  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile 
Dar jauna esu ir lupu dazu naudoti nesinori ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

40

Ne, lūpdažiais nesidažau, tik blizgesiais.
Nelabai man tinka prie veido lūpų dažai. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
O blizgesiai tik balti (permatomi  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ) arba kūno spalvos. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

41

Blizgis ir tiktai blizgis  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

42

Turiu porą lūpdažių, bet jais mieliau tepliojuos,  kai namuose būnu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
Labiau mėgstu blizgius, turiu 3 skirtungų rūšių iš Essence, ir visi jie neblogi visai. Tačiau dabar gavau dovanų Sally Hansen blizgiuką, tai jis man šiuo metu numeris vienas. Skaniai kvepia, spalvytės neryškios mielos tokios, gražiai ant lūpų atrodo  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

43

Blizgesys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

44

Tik blizgiai. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

45

Nei lūpdažio, nei blizgių. Blizgių nemėgstu, o lūpdažį.. Gal kadanors ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

46

siuo metu nauduoju lupdazi "you nova" is faberlic. grazi spalva, nebrangu o svarbiausia puikiai drekina lupas.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

47

lupdaziai man labiau prie sirdies. ypac neblizgantys. ypac naturalios spalvos.

48

Kadangi lūpų dažų dar nenaudoju - ne mano amžiui, tai labiau žinoma patinka blizgesiai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile)

49

Daugiausiai naudoju lubdazius, bet kartais nusiperku ir blizgiu.

50

as dazus renkuosi atitinkamai nuo progos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile