1

Tema: Ar dažnai sveriatės?

Ar dažnai lipate ant svarstyklių? Ar sekate savo svorį kasdien? Ar išvis bijote svarstyklių? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Ar dažnai sveriatės?

Kai grįžtu pas tėvus tada pasisveriu, tai būna kartą per mėnėsį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile pati svarstyklų neturiu - nereikia man jų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

3

Namuose irgi neturiu svarstykliu, bet noreciau isigyti. O sveriuosi kai pas drauge nuvaziuoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Aš turiu svarstykles namuose, tačiau sveriuosi gal kartą per mėnesį, kai prisimenu arba kai kas nors iš namiškių arba kokie atvykę svečiai užsimano pasisverti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Iš tiesų labai džiaugiuosi savo svoriu ir tuom, kad nereikia kiekviną dieną lipti ant svarstyklių ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

6

Na , dabar esu tokioj stadijoj , kad sveriuosi , bent karta per savaite , na bet skaiciukai palaipsniui mazeja , tad tikiuos greit ta irengini pamirsiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

sveriuosi kai prisimenu,nors neturiu didelio antsvorio taciau tai nemaloni procedura kai pasisverus pamatai kad dar koks kilogramas uzaugo juolab kai bandai kelis numest ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

8

dabar sveriuosi kas rytą,kadangi bandau kratyt nelemtus kg,likusius po neštumo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile dažniausiai pasisvėrus,kyla ūpas griežčiau imt į rankas save ir dietintis,sportuot labiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

9

Svarstykliu namie neturiu, bet kai nuvaziuoju pas pusesere tiesiu taikymu prie svarstykliu ir dazniausiai lieku nepatenkinta... Esu sau per kuda, svoris apie 55 kg.

Ilgai laukdamas tinkamo laiko, gali visai niekad nepradėti. Pradėk dabar, napaisydamas, kur esi ir ką turi.

10

O koks jūsų ūgis jei ne paslaptis?

Paskutinis redagavo Aileen (2009-07-10 21:59:56)

Joy is the best makeup.

11

siaip daznai nesisveriu bet kaip ydomu suzinoti savo svory tai uzlipu ant svarstykliu...;]

12

as tai sweriuosi gana daznai , man labai patinka tokios swarstykles kur buna prekybos centruose, ten parodo ugi ir tikslu swori, jau tai tampa kaip manija ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

13

O man kaip tik tokios svarstyklės nepatinka, nes atrodo nepatikimos ir kartais apgauna ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Vieną kartą mano ūgį rodė 0, kartą mano mama svėrėsi, tai jos ūgį parodė 86 cm ... Tik litus praryja, o parodo beleką ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Kad nepatikimos tai faktas. Nes vistiek ir sujudi ar dar kas.

Joy is the best makeup.

15

Tiesa pasakius, tai sveriausi gal pries menesi. Tada svarstykels rod -2 kg, nei paskutini karta. Dziugu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink
O siaip tai nesu savo svorio fanatike, ir kas ryta sios proceduros neatlieku.
Savo svoriu esu patenkinta is dalies. Nes zinau, kad galiu sverti maziau ir atrodyti kazkiek geriau, nei dabar. Bet taip, kaip atrodau, netrukdo man jaustis gerai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink)

16

mano ugis 1.74 cm

Paskutinis redagavo Laura93 (2009-07-23 13:54:20)

Ilgai laukdamas tinkamo laiko, gali visai niekad nepradėti. Pradėk dabar, napaisydamas, kur esi ir ką turi.

17

Aš sveriuosi tik tada kai prisimenu kad turiu svarstykles ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

18

siuo metu pradejau dazniau svertis, nes vis bandau numesti svory ;]]
tai man ydomu pasiziureti savo pesekmes kiek ydejau pastangu.

19

Man patinka pamatyti kiek priaugau ar numečiau svorio per tam tikrą laiką ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

20

bijau... nes antsvorio turiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

21

kasdien sveriuosi

22

Šiaip reikia svertis bent 1 kartą į savaite,
Ir stebėti ar jūsų svoris kinta ar atvirkščiai.
Mažėjant svoriui savaime reikia eiti pas gydytojus.

Draugystė dažnai baigiasi meile, bet meilė draugyste - niekada.

23

Nesisveriu nors labai noreciau... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure
nes nezinau kur svarstykles... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush

24

Stengiuosi nepamiršti išsitraukti svartyklių iš po lovos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue Prižiūriu, kad būtų pastovus svoris

25

Kacius rašė:

dabar sveriuosi kas rytą,kadangi bandau kratyt nelemtus kg,likusius po neštumo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile dažniausiai pasisvėrus,kyla ūpas griežčiau imt į rankas save ir dietintis,sportuot labiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

MAN LABAI PATINKA TAVO PAVEIKSLIUKAS ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile))