1

Tema: Ka nesiojates rankinuke?

Nu pasidalinkime koki turta nesiojates rankinuke? Juk sakome - ''rankinuke visas mano gyvenimas'' ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pas mane pacia rankinuke:
Kokie 3 lupu blizgesiai, lupdazis, veidrodelis, pudra ''Egipto zeme'', pinigine, telefonas, sepetelis pudrai, dilde nagu, zirklutes, atsargines kojinytes arba pedkelnes, namu raktai, pora tamponu (jei kas), ranku kremas, sausu ir dregnu serveteliu, uzrasu knygele ir tusinukas, plauku sepetys, lupu piestukas, ir juodas akiu piestukas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Nu manau viskas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

2

Re: Ka nesiojates rankinuke?

Neblogas grobis turėtų būt plėšikui, jei pavogtų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Pas mane pačią rankinėje mažiau daiktų:
piniginė, telefonas, užrašų knygelė, tušinukas, 3 blizgesiai, 2 vazelinai, plaukų gumytė, plaukų sagė, plaukų segtukai (špilkutės), plaukų šepetys, namų raktai, vienkartinės nosinaitės, veidrodėlis, kramtomoji guma, MP3 playeris ir blakstienų tušas, kvepaliukai.
Lyg ir viskas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Na, mano rankinės turinys: 3 rašikliai, 2 telefonai, piniginė, mano namų raktai, tėvų namų raktai, kvepaliukai, 2 blizgesiai, nosinaitės, šepetys, vazelinas, kosmetinė su visu turtu (tušas, akių peištukai, skysta pudra, pudros rutuliukai, šešėliukai). Atrodo, viskas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Paskutinis redagavo Fransuaza (2009-03-27 16:46:26)

Just Smile :)

4

Pas pane rankinėje pastaruoju metu būna:
Tušinukas ir užrašų knygelė, telefonas, namų raktai, lupų vazelinas, lupų blizgis, šešėliai, pudros rutuliukai, iklotai, šepetys, veidrodėlis, kramtomoji guma, vienkartinės nosinaitės, gumutės plaukams, piniginė.
ATRODO VISKAS

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

5

oi nedaug nešiojuos :
piniginė,vienkartinės nosinaitės,buteliukas vandens,raktai,vazelinas,veidrodukas,telefonas,kramtomoji guma,įklotas,paketas,ir plaukams šepetys,gumutė.

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

6

Pas mane tai:
Telefonas, piniginė, lūpų blizgesys, kramtomoji guma, šepetys - veidrodėlis, gumytės ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2.
Šiaip tai mano turtas rankinėje priklauso nuo rankinės dydžio, nes dauguma daiktų į kai kurias rankines netelpa ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

7

Na pas mane: Kosmetine (blizgesys, tushas, skysta pudra, pudros kempineles, veidrodelis shepetys 2in1, kvepaliukai) pinigine, raktai, kramtomoji guma, vienkartines serveteles, telefonas) na kaip ir viskas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

8

Kai nesioju vidutinio dydzio tai pas mane buna vienas lupdazis, du vazelinai, vienas blizgis, vienkartines nasinaites, mobiliukas, raktai, nedidelis plauku sepetelis, kvepalai, pinigine ir uzrasu knygele su rasikliu. O jei mazyte tai pinigine vienas vazelinas, raktai ir daugiau niekas netelpa... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

Paskutinis redagavo Emma (2009-12-30 17:54:35)

9

porą wazelinų,blizgį,piniginę,raktus,telefoną,mp3,kwepalus,fotiką,šukas
wiskas man rodos ;D

Paskutinis redagavo Ingucikas (2010-01-21 07:48:53)

10

Kosmetine (slapia pudra, sausa pudra, seseliai, antakiu piestukas, lupu piestukas, lupdazis, 2 blizgesiai, tusas, pudros sepetukas, pincetas, 2vazelinai, kempinele, 2 soliariumo kepurytes, kremas, kvepalai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ), vienkartines serveteles, 5 tusinukai, piestukas, skaiciavimo masinele, uzrasu knygutes, masinos dokumentai, pinigine, raktai, valerijono tabletes  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  viskas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

11

Visus namus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

12

Visa "kosmetichka" ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 telefonas,pinigine,gumele,sukos,serveteles,tusinukas,tamponas,segtukas,nagu dilde,

13

pinigine, telefonas, raktai, pora tušinukų, užrašų knygelė, pudra, rankų kremas, lūpų blizgis, kvepalai, pincetas, servetėlių pakelis, akinukai, dildė, tušas, šukos, veidrodėlis, tamponai na lyg ir viskas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Būk atsargus svajodamas, nes kartais svajonės išsipildo.

14

Piniginė,telefonas,mp3,lūpų blizgis,šukos,vienkartinės nosinaitės,akiniai nuo saulės(na,žiūrint koks metų laikas.),mažytis krempudros buteliukas,gumos pakelis,raktai.

15

Pas mane:
Telefonas,pinigine,nosinaites,lupu blizgesys,kvepaliukai,raktai,plauku sepetys,uzrasu knygute,tusinukas, atsarginiu paketu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing
akiniai nuo saules,vaistai nuo pilvo skausmo,veidrodelis,vazelinas,mineralinis ir guma ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
oho,visai nemazai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

16

Telefonas,piniginė,kosmetinė:lūpų blizgesys,lūpų dažai,tušas,veidrodėlis,krempudra,biri pudra,rankų kremas,drėgnos servetėlės. Po to guma,raktai:)

17

Kaip wyrai pasakytu-wisas gywenimas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 Na pas mane rankinej glaudziasi telefonas,fotikas,akiu piestukos,sukos,lupu blizgesys,veidrodelis,waistai nuo galwos skausmo,kwepaliukai,nagu dilde,pinigine,plauku gumyte,namu raktai,kramtomoji guma,buteliukas wandens ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

18

Pas mane renkinuke : kosmetine,pinigine,servetele,kvepaliukai,ranku kremas,mp4 grotuvas,raktai,cigareciu pakelis,guma ir dar visokiu siukslyciu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

19

pas mane taip pat visas gyvenimas rankinuke sutalpintas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 džiaugiuosi tuom, kad bet kada bet ko prireikus visada rasiu savo rankinėje, tuo labiau, kad kiekvienas daiktelis turi savo vietą  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile 
o nešiojuos: tel, piniginė, visos nuolaidų kortelės, raktai, kosmetinė nedidelė, kvepalai, tušinukas, plaukų segtukas, gumelė, vienkartinės nosinaitės, šlapios servėtėlės, megztukas mažutis, negazuoto mineralinio buteliukas, cigaretės, žiebtuvėlis, šukos mažytės... t.t.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

20

kosmetikine, rasikli, uzrasus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

21

viska, ko gali prireikti :-) pradedant pinigine, baigiant nagu dilde, vengiu pernelyg daug slamsto taseje, juk tai papildomas svoris  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

22

Na kol mokslų krimtimo sezonas, tai rankinėje pas mane galima daug ką rasti, bet pagrinde būna miniPC, piniginė, užrašų knygelė, kremas rankoms, vazelinas, namų raktai, telefonas, veidrodėlis, ausinės, iPod`as. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

23

Dažniausiai nešiojuosi tik būtiniausius daiktus  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

24

Pas mane: raktai (namų, mašinos, darbo), telefonas, mašinos dokumentai, užrašų knygelė, piniginė, mašinos magnetofonas,  cigaretės,Kosmetinė, kurioje: lūpų blizgesys, vaistai, pleistrai, nagų odelių kremas, replytės, tamponai ir įklotai po kelis specialiuose dėkliukuose, USB raktas, veidrodėlis, degtukai, žiebtuvėlis, tušinukai, rankų kremukas, lūpų balzamas, kvepalų miniukas, šukos ir plaukų gumytės.

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

25

Bet kai pagalvoji, kiek rankinėje daug telpa  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly