1

Tema: Kokia jūsų nuomonė apie auskarus įvairiose kūno vietose?

Kokia jūsų nuomonė apie auskarus įvairiose kūno vietose? Kuriose kūno vietose turite auskariukus? Kur niekuomet nesivertumėte?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Kokia jūsų nuomonė apie auskarus įvairiose kūno vietose?

Turiu auskarus ausyse ir užtenka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile buvau susigundžiuosi įsiverti auskarą į bambą, bet panorėjau, panorėjau ir praėjo noras ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Paskutinis redagavo Fransuaza (2009-03-28 15:24:01)

Just Smile :)

3

Turiu auskariukus tik ausyse, vienoje viena kitoje du ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile antra sau pasidovanojau 18gimtadienio proga, gal noreciau ir trecio prie tu dvieju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Aš irgi turiu vieną auskariuką vienoje ir du auskariukus kitoje ausyje bei auskarą bamboje. Turėjau ir liežuvyje, tačiau maždaug prieš pusmetį išsivėriau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Aš turiu vienoj ausy 3 o kitoj vieną ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Tik dabar nebelabai nešioju tose 2 papildomose ;B
šeip norėjau labai ir į liežuvį,bet kai visos draugės pradėjo vertis iš eilės tai nebesinorėjo būt tokiai pat. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Just Dance @ my pure retrO life

6

Aha, kažkaip labai populiaru turėti liežuvyje auskarą...

7

as turiu vienoj ausyje tris kitoje viena auskara,ir dar nosyje turiu.anksciau turejau bamboje bet kai laukiausi issiemiau ir daugiau nebesiveriau is naujo nes nebepatinka kadangi kasantra bamboj auskara turi,nebeidomu,siaip man grazu ir i liezuvi iri lupa bet reikia pasirinkt viena vieta ant veido,daug negrazu,as pasirinkau verti auskara i nosyte ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

8

Turiu tik ausyse ir tik du.Norėčiau trečio vienoj ausytėj,bet šiuo metu ne Lietuvoje esu,tad nežinau nei kur nei kaip čia įsivert. Mano vyras turi antakyje ir lūpoje.Man be galo gražu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Tačiau ne visiem visur tinka.Kam tinka-tai labai papuošia žmogų,padeda sukurti stiliaus detalę,bet kam netinka,tai netinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

9

as turiu tik ausyse bet labai noreciau y bamba ir y liezuvy ;]]

10

Kairėje ausyje turiu du auskariukus, dešinėje vieną ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile. Man labai gražu auskaras į bambą, bet pati dar nesiryžtu vertis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

11

Turiu ausyse po viena, o sheshtadieni eisiu vertis i bamba. Kas jau isiverusios i bamba tai parashykit ar labai skaudejo, nes truputeli baime mazhute yra ir nezhinomybe, vienoms lb skauda kitos net nepajauchia, na aishku kiekvienai lb individualiai,  net nezhinau, tai parashykit kaip jums ten viskas praejo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

12

Aš įsivėriau auskarą į bambą, kai man buvo 16-iolika ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Man neskaudėjo nė kiek! Net nustebau, kai pasakė, kad jau baigta. Porą dienų buvo sunku susilenkti, nes skaudėdavo, bet daugiau tai nieko nemaišydavo ir labai greitai sugijo.

13

Dekui, kad parashei ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Labai norėčiau auskaro į bambą, bet nesiryžtu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

15

O kodėl nesiryžti? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile kas stabdo tave? Jei dvejoji ar nori, tai tada geriau nesiverk, tačiau jeigu labai labai nori - jis nemaišys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

16

Man irgi taip atrodo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Mane jau isiverusios ir net neisiverusios drauges skatina, ir drasina ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile sake, kad tikrai nesigailesiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

17

Auskaro noriu LABAI LABAI ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile šiaip manau, kad artimoje ateityje tikrai įsiversiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

18

Na va ir isiveriau, nieko nepajauchiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile tik kai vaistukus leido skaudejo :rolleyes:, mane apgavo, sako ash dabar tik pamatuosiu, o tuo metu ir ivere labai dzhiaugiuosi, kad pasiryzhau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

19

Aš turiu auskarus ausyse, o kur nesiverčiau,net nežinau. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Kartais krenta ir žvaigždės

20

O kaip intymiosios kuno vietos?

21

Skauda net pagalvot apie auskarų vėrimą tokiose vietose ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

22

Man irgi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

23

Sutinku panos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2:D:D

24

butu labai skausminga...

25

Aš irgi tokios nuomonės ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.