1

Tema: Ar turite tatuiruočių?

Ar turite tatuiruočių? Ar norėtumėte turėti?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Ar turite tatuiruočių?

Neturiu ir nenorėčiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Gražu pažiūrėti ant kitų, tačiau pačiai tikrai nereikia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

3

Neturiu, bet gal noreciu drieziuko bet labai mazo nu mazdaug nago dydzio ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

4

Gal planuoji darytis? Kurioj vietoj norėtum? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

Neturiu, bet gal noreciu drieziuko bet labai mazo nu mazdaug nago dydzio ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Ne nesidarysiu, nes pati pagalvok - ''dirbi gera, svarbu darba ir per susitikima su svarbiais verslo partneriais ima smezuoti tavo tatuiruote, ka manai jie apie tave pagalvotu?'' man grazu paziureti ir pasvajoti, ir beja jei jau nuspresciau daryti tai tik ten kur niekada nepasimatys kai man to nereikes ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Fransuaza rašė:

Gal planuoji darytis? Kurioj vietoj norėtum? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ritiulka rašė:

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

6

Man asmeniškai negražu tatuiruotės, kad ir kokios kad ir kur jos bebūtų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Tačiau nepatinka ir tai, kad darbdaviai rimti iškart neigiamai galvoja apie žmogų, kuris turi tatuiruotę... Juk 21 - asis amžius....

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

7

Na, aš irgi taip galvoju, kad pvz. koks nors ypatingai svarbus renginys, kur vakarinės suknelės ir pan. ir netikėtai išlenda koks nors piešinys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile aš tai taip nenorėčiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

yes,pritariu,šlykštu kai iš po vakarinių rūbų išlenda kokia kaukolė ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 bet šeip kur nelabai matosi,arba išties graži tatuiruotė,tarkim koks užrašas- aš nieko prieš. Pati neturiu,bet gal norėčiau mažučio driežiuko aplink bambą.. na bet būtų laikinas,tačiau dar kolkas rimtai apie tai negalvoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Just Dance @ my pure retrO life

9

neturiu,ir nenoriu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue paauglystėj buvo metas kai norėjau,bet išaugau ir kardinaliai pakeičiau nuomonę apie tatoo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

10

gal siaip ir noreciau bet didelio potraukio nera...

11

Neturiu, bet noriu.

Joy is the best makeup.

12

neturiu bet noriu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  pasidarysiu kada bet nezinau kur ir kokia

13

Neturiu ir manau nesidarysiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

14

Gal ir butu nieko kokia mazulyte mazulyte nereiksminga rozyte... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
Ber siaip tai nelabai ir svajoju apie tatuiruote... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/dizzy

15

neturiu, bet gal wisai ir nieko būtų ;}

16

Neturiu. Nelabai grazu man tos tatuiruotes, svelnumo panelei nepriduoda. O ypac jei matomoj vietoj pasidarai, tai kas bus kai atsibos? neissitrinsi:) o kai oda prades senti, tai isvis susirauksles ir suskeldes ta tatuiruote.. I bamba ypac nerekomenduoju, na nebent jei neketinat vaiku turet, nes nestumo metu pilvukas uzauga tai galit pagalwot kas su ta tauiruote atsitiks...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink  Naturali grazi svelni oda, be jokiu juodu driezu yra naturaliausia ir graziausia, jei norit kazka paivairinti, tai mano nuomone, geriau jau laikinas tatuiruotes pasidaryt ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

17

as turiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ant nugaros ornamentas, pasidariau pries penketa metu ir nezinau kol kas nesigailiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile aisku kartais pagalvoju, kad galejau kur nors mazesne pasidaryt ir pan. bet jau yra ir nieko nepakeisi. tai buvo mano svejone ir ja igyvendinau. kartais netgi apie ja pamirstu kadangi nelabai matomoj vietoj yra. vasara daugiau kada islenda jinai o siaip ziema kai salta apsirengi ilgesniais rubais ir nieko.   ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

18

gelegeda rašė:

as turiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ant nugaros ornamentas, pasidariau pries penketa metu ir nezinau kol kas nesigailiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile aisku kartais pagalvoju, kad galejau kur nors mazesne pasidaryt ir pan. bet jau yra ir nieko nepakeisi. tai buvo mano svejone ir ja igyvendinau. kartais netgi apie ja pamirstu kadangi nelabai matomoj vietoj yra. vasara daugiau kada islenda jinai o siaip ziema kai salta apsirengi ilgesniais rubais ir nieko.   ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Koks jausmas kai darė tatuoruotę?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

19

as neturiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile mazos patinka, bet sau nedrysciau pasidaryti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

20

ne ir nenoriu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile nebent labai mazytes,bet bijau darytis-tai gal gereu ir nesidaryceu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

21

neturiu bet noreciau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

22

Neturiu,gražu man bet kai mažos, tik ne didelės:)

23

Neturiu, bet norėčiau kokią mažytę turėt ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

24

Turiu tatoo ant nugaros:)pasidariau 15metu(daresi brolis,taj nesinorejo atsilikti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 )Iki siol nesigailiu,kartais net pamirstu kad ja turiu:D Gywenam tik karta,nemanau kad reikia sawe taupyti senatwei;)

25

neturiu, bet planuoju pasidaryti laikina. galvoju apie nedidele, ant sprando