1

Tema: Ar dažote plaukus?

Ar dažote plaukus? Viena spalva ar sruogelėmis? Grožio salonuose ar namuose?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Ar dažote plaukus?

Anksčiau dažydavau, paryškindavau savo natūralius plaukus tiksliau mama nudažydavo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile grožio salone nesu nė karto dažius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Dabar bandau atgaivinti savo plaukučius, tai jau du metus jie jokių dažų nematė ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

3

O kokia natūrali spalva tavo plaukų?

4

Tamsiai rudi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Iveta rašė:

O kokia natūrali spalva tavo plaukų?

5

../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile aš jeigu turėčiau tamsiai rudus plaukus tai tikriausiai nedažyčiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet vat kadangi mano šviesiai rudi, tai šviesinu juos...tačiau dabar labai retai, kas metus tik pašviesinu, nes nušiuro truputį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

6

Nebedažau jau du metus kažkur:)norėdavosi paryškinti dar labiau spalvą, bet gali būti, kad bedažydama labai pakenkiau plaukams ir dabar jie labai sunkiai atsigavinėja:(

7

Taip, plaukų dažymas labai kenkia... tačiau tamsinant plaukus jie mažiau pažeidžiami nei šviesinant...

8

dazau plaukus jau kokius 4 metus,,ir jie man nera taip baisiai pazeisti,nes vartoju ivairias priemones:)

9

Labiausiai plaukai pažeidžiami, jeigu yra dažyti ir dar naudojame dažnai džiovintuvą ar tiesinimo žnyples... kadangi pati naudoju tiesinimo žnyples, tai džiovintuvo nenaudoju jau antrus metus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

patarkite , tikrai bijau likti be plauku . plaukai man niekada neaugo o dabar isvis nusiuro ir nuo dazymo tuo labiau , ismeginau visas pirktines priemones nieko nepadeda , gal znote kokiu liaudisku patarimu ? nagai taipat neauga ...... ;(

11

Visų pirma leisk plaukams atsigauti ir jų nebedažyk, nedžiovink džiovintuvu ir netiesink. Jeigu neauga ir nagai, reiškia tavo organizmui trūksta vitaminų ir įvairių medžiagų. Įsigyk vitaminų kompleksą. Liaudiškų priemonių plaukams stiprinti rasi šioje skiltyje: http://www.ledi.lt/lt/grozis-ir-stilius … prieziura/

12

as plauku nedazau ir niekada nedaziau, manau tai daryti pradesiu tada kai matysis zili plaukai, nu o kol ju nera tai ir negadinsiu ju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Beje man mano plauku spalva visai patinka ir nenoriu ju niokoti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

13

tikriausiai tamsiaplaukė esi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Niekada nedažiau nors man jau 19 m. Daugelis merginų juos dažosi jau nuo 15m. Man tai nepriimtina

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

15

Dabar nedažau,o ir nedažiau niekad su cheminiais visokiais,tik su natūraliais,t.y "Basma"

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

16

Taip dažau. Dažau plaukus dažniausiai kirpyklose. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Joy is the best makeup.

17

plaukus visada dazau sviesiom sruogelem...

18

mano sviesus plaukai tai turiu dazyti saknis  dazau  kai jau atauga  anksiau dazydavau namie  su milteleis bet labai sugadinau plaukus   tai dar kirpykloj normaliai dazau ir   normalus plaukuciai

19

Nedažau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile man mano natūrali plaukų spalva patinka, bet manau kada nors vis vien pabandysiu bent jau sruogelėmis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet tai tolimoje ateityje ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

20

ash taip pat nedazhau, kashkaip plauku gaila ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet vistiek kada nors pabandyt reiks manau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

21

Manau man tai tikrai reikės atsinaujinti kada nors ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 bet tikrai ne dabar ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink.

Paskutinis redagavo lupdaziukas (2009-08-19 10:01:56)

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

22

Buna tu nuplaunamu dazhu, bet kiek girdejau, galima per juos rizhu patapti, nezhinau kiek tame tiesos, kas susiduret ar ka zhinot parashykit smalsu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

23

siauo metu visai nedazau..

24

dazau, keliais tonais sviesinu. dazausi pas kirpeja. namuose teko bandyti ir veliau investuoti i plauku atstatytma...daugiau nebebandau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

25

As tai kazkaip namie pati tuom neuzsiimu, einu pas drauges ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

www.smsdykai.lt - as irgi siunciu nemokamas SMS zinutes :)