1

Tema: Ar vartojate maisto papildus?

Ar vartojate kokius nors maisto papildus?

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

2

Re: Ar vartojate maisto papildus?

vakar įsigijau 'sanoksą'-antioksidantą.lietuviškas. šiaip-b grupės vit. vartoju.ir gliukozaminą.

už gyvūnus!

3

visada vartoju maisto papildus plaukams,nagams,artejant vasaros sezonui nusiperku karotino,nes daznai lepinuosi saules voniomis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

Maisto papildus vartoju kartais, kai matau, kad jau kazkas negerai. Siaip valgau labai daug vaisiu, tai manau gaunu visai nemazai vitaminu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

5

Vartoju geras maisto papildas Basica Vital. su mineralinemis medziagomis ,sureguliuoja rugsciu sarmu pusiausvyra organizme ir suteikia energijos dienai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

Naudoju iš amway.Kolkas man jie patys geriausi iš geriausių.Kadangi esu mamytė ir maitinu dar dukrytę,tai man labai aktualu,kad tie papildai,vitaminai nekenktų vaikučiui..O naudojant amway,visas perteklius,jei aišku perdozuoji,yra pašalinamas šlapimu,išmatomis lauk ir jokio šalutinio poveikio organizmui nedaro,nes viskas  yra ekologiška ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

7

Šiuo metu ne.

Joy is the best makeup.

8

Nenaudoju, bet noreciau tik nezinau kokius. Galetumete patarti.. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ilgai laukdamas tinkamo laiko, gali visai niekad nepradėti. Pradėk dabar, napaisydamas, kur esi ir ką turi.

9

naudoju tik vitaminus...

10

As dabar jau baigiu 3 buteli gerti NONI MAUI sulciu, tikrai saunus produktas, kuris gerina visa organizmo bukle.

11

O kur tas sultis pirkti? Vaistinėse ar parduotuvėse tokių yra? Ar greitai pasijuto rezultatai?

aleksandra rašė:

As dabar jau baigiu 3 buteli gerti NONI MAUI sulciu, tikrai saunus produktas, kuris gerina visa organizmo bukle.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

12

As tai naudoju firmos "Vega" vitaminus , ten atseit for hair skin nails. Pradejau naudoti nes labai slinko plaukai... na pavartojus plaukai kaip slenka taip slinko:D bet uztat nagai stipresni pasidare ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

Iveta rašė:

O kur tas sultis pirkti? Vaistinėse ar parduotuvėse tokių yra? Ar greitai pasijuto rezultatai?

aleksandra rašė:

As pirkau internetu www.vitamin.lt parduotuveje, dabar ziurejau akcija yra man arodo viena perki kita duoda nemokamai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink ,rezultatas man pasijuto visai greitai, jau po pirmo butelio susitvarke virskinimas, na zinai as pajutimas nera toks akivaizdus juk ir nuo vitaminu ne visada jauti kazka, bet man savijauta atrodo tikrai geresne, anksciau tai ciut kas ir gerkle skauda o dabar ir imunitetas atsparesnis pasidare, na cia bent jau man kaip kitiems nezinau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

14

Ale nepigios tos sultys ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Joy is the best makeup.

15

Na nepigios ,bet geros ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile, esu patenkita jomis odabar dar islosi 1+1 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ju ilgam uztenka ,nes reikia tik po 2 saukstus isgerti.Geri vitaminai dar daugiau kainuoja ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

16

aleksandra rašė:

Na nepigios ,bet geros ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile, esu patenkita jomis odabar dar islosi 1+1 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ju ilgam uztenka ,nes reikia tik po 2 saukstus isgerti.Geri vitaminai dar daugiau kainuoja ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Na taip ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet šiuo metu vartoju tik vitaminus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

17

vartojau vitaminus, bet dabar nustojau vartoti...
tai pamirstu tai dar kas ;DDD

18

Ne, nevartoju jokiu maisto papildu kol kas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly

19

siuo metu nevartoju jokiu papildu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

20

Bagira, gal ne paslaptis kiek tau metu, jei vartoji gliukozemina?
Iskart atsiprasau, jei kazkokios problemos, bet jei tik profilakti
skai, tai tu jau man atleisk, veltui metai pinigus.O gal istikruju
jauti kokius pasikeitimus.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

21

aleksandra rašė:

Aleksandra, negi neatsiperka vitaminam isleisti pinigai? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure

22

Siuo metu jokiu papildu nevartoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

23

kol kas ne

24

../../extensions/custom_smilies_2/img1/pinch  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/pinch  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/pinch  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/pinch

25

Aš šiuo metu vartoju vitaminus moterims iš GNLD http://www.sveikataisgamtos.lt/ Kol kas geriausi iš visų, kuriuos teko vartoti. Pirmiausia dėl to, kad yra tik iš natūralių medžiagų pagaminti ir poveikis tikrai jaučiamas. Kaina prieinama, o kokybė tikria gera.