1

Tema: kosmetologės Kaune

sveikutes, pakalbam apie kosmetologes? kokios patirtys su jomis, kurios labai patinka, kurios ne ir pan. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Paskutinis redagavo Orstela (2009-05-07 08:15:49)

2

Re: kosmetologės Kaune

as tai niekada nebuvau pas kosmetologe,nors noreciau apsilankyt :)bet per mazai ziniu turiu apie tai

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

3

jurgutea rašė:

as tai niekada nebuvau pas kosmetologe,nors noreciau apsilankyt :)bet per mazai ziniu turiu apie tai

sveika, kaip matau nelabai aktuali si tema, bet galbut kad daugiau tokiu merginu yra,,,nebandziusiu kosmetologiu...:) is tikruju tai nera blogai kad dar nesi buvusi,as pati velai pradejau lankytis pas kosmetologes...tai vat ir idomu...kas pas kokias lankosi, gal zino kokios laaaaaabai geros, o pas kurias geriau neiti...:/

4

Sveikos damos, zinokit kosmetologes tikrai nereikia bijoti jos patars grozio klausimais ir isspres jusu problemas susijusias su groziu. Labai gera kosmetologe randasi grozio salone "mante" jos ten dvi dirba as lankiausi pas sviese na jos vardo neatsimenu bet tikrai patiko

5

gyvenu ne Lietuvoje,tad pas kosmetologę nevaikštau,nors labai norėčiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

6

pas kosmetologe dar nebuvau, bet tikiuosi greitu laiku apsilankysiu... ;]

7

navaikstau pas kosmetologe ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

Aš esu kosmetikė, atlieku depiliacijas, veido/dekoltė masažą, atlieku antakių korekciją, blakstienų/antakių dažymą ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink
Esu baigusi veido valymo kursus, bet pati po baigimo to neatlieku, bet galiu tik tiek pasakyti, kad jei norite gražaus, skaistaus,  veiduko, norite išsivalyti veidą nuo spuogų, inkštirų(komedonų), miliumų, būtinai apsilankykite pas kosmetologę, tikrai verta išbandyti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

9

o as lankausi pas kosmetologe jau vat pusmetis regulairiai, nes turejau labai problemu su veidu ir man labai padejo tad daabr vaikstau kas menesi ir esu labai patenkinta kad ja atradau nes tikrai patare geras priemones kurios padare stebuklu mano veidukui  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

10

Fama salone Kaune Ozeskienes g. dirba kosmetologe Edita, bet net nesivercia liezuvis rasyti kosmetologe...einu pas ja ne pirma karta ir galiu pasakyti tokio zemo lygio ir tokios neprognozuojamos nuotaikos zmogaus dar nesu maciusi  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink  Cia posakis "pigia mesa sunys eda" labai tinka, tikrai visoms moterims ir merginoms noriu patarti, jei norit kokybisku paslaugu neikit pas Edita, nes liksit ne tik nepatenkintos rezultatais, bet ir sugadinta nuotaika. Galiu pasiulyti Ametistejoj Diana, labai mielas zmogus. Ypac pirma karta einant pas kosmetologe reikia gerai pasiklausineti atsiliepimu, nes papulsit ant tokios kaip Edita ir daugiau nenoresit eiti pas jokia  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  O juk pas kosmetologe einam pasilepinti.