1

Tema: koju depiliacija

gal kuri nors bandet purskiama depiliacini krema?labai noreciau suzinot ar veiksmingas jis,ar verta pirkt nes pvz depiliaciniai pleistrai man nepatiko,beveik nepadare jokio poveikio.kokia jusu nuomone,ka mieliau renkates depiliacinius kremus r tradiciskai skustukus? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meileje stipresnis tas kuris maziau myli

2

Re: koju depiliacija

Tradiciškai - skustukas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Just Smile :)

3

Aš irgi dažniausiai renkuosi skustuką, tačiau dar visai patinka depiliacinės juostelės. Esu bandžiusi paprastą depiliacinį kremą, iš tiesų gal ir nieko, tačiau jei per ilgai palaikai užtepusi - nudegina odą, jei per trumpai - palieka daug plaukelių, todėl daugiau jo nebeperku ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

nieko gero tie depiliaciniai kremai,nes jie labai jau trumpalaikis dalykas,vienom jau antrą dieną plaukai ima ataugt :s šiaip jei rankantis tokį kremą,tai rekomenduočiau tik vieną-VEET kur duše galima naudot.Pilno pavadinimo kaip tyčia nebepamenu.Bet esmė ta,kad šis bent jau nudepiliuoja viską,o ne palieka keletą plaukelių.

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

5

depiliacijai geriausias varijantas butu vasko juosteles jos israuna plaukelius is pat saknu...
jums nereikias tikrai daznai depiliuotis tam tikros vietos...;] ir nereikes pergyventi kad plaukeliu greitu laiku vel bus ;]]

6

renatele - kokios jum geriausios vaško juostelės? nes kol kas aš radus esu tik vienas kurios tikrai viską normaliai pašalina.

Joy is the best makeup.

7

Naudoju skustukus arba Byly dušo depiliacinį kremą. Kremu esu patenkinta ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

8

labai geros yra "veet" vasko juosteles...

9

Man tos veet nieko neimdavo... Kažkoks š.

Paskutinis redagavo Aileen (2009-08-29 06:20:56)

Joy is the best makeup.

10

Man tai veet pačios geriausios, viska puikiai pašalina ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

visoms skirtingai... ]]

12

As tai manau geriausia yra depiliuotis vasku, nusipirkti ta aparata, kuris naudojamas grozio salonuose, reik tik susirast kur pigiau, as pirkau uz 99Lt. ir tada reik tik keist vasko kasetes ir pirkti paprastas juosteles depiliavimo:)

13

de_lolita, kur pirkai ta aparata? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

hm... Aš manau, kad veet vaško juostelės nutraukia plaukialius, bet skaudžiai. Ar tai tiesa?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

15

Jokios juosteles, kurios parduodamos parduotuvese, gerai nepasalina plaukeliu, vietomis nera vietomis yra, taip gaunasi, nes geriausia depiliuoti karstu vasku. O ta aparata, vasko kaitintuva, pirkau kaune, Urmo bazei, ten yra vienas skyrius, kur galima visokiu tokiu dalykeliu nusipirkti:)))

16

Kadangi pati esu kaunietė, tai reikės nuvažiuot ir paieškot man tokio  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

17

Emma rašė:

hm... Aš manau, kad veet vaško juostelės nutraukia plaukialius, bet skaudžiai. Ar tai tiesa?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

Taip, depiliacija tiek justelėmis, tiek vašku yra gana skausminga. Tačiau po truputį oda prie to pripranta ir po to skausmas tampa vos juntamas.

18

O. Žinosiu.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

19

as skutuosi arba kremu depiliuoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile juostelemis ir vasku nedrystu vis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

20

Pirma karta labai skaudetu, jei skuties, ypac bikini.... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral  Bet poto vis maziau ir maziau, ir plaukuciu maziau atauga  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

21

Depiliacinis kremas padeda ir ilgai neatauga tuomet jei plaukeliai nera buve skusti. Jei yra tai mažas veiksmingumas;/

22

As naudoju depiliacinu skustuva man jis toks patenkinamas

23

Sveikos moterytės  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile 
Šiandien čia užsiregistravau, tad labai noriu su jumis draugauti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Esu kosmetologė, atlieku depiliacijas nuo įvairių kūno vietų, tad jei norėtumėt kažką paklausti, ar turite kokių nors problemų, mielai atsakysiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

24

Geda, bet depiliaciniams kremams neturiu kantrybes...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush o nuo skustuku mano kojytes isberia, tad nesipirkau epiliatoriu. Kol kas esu juo pilnai paenkinta ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

25

Epiliatorius būtų gėris, jei jis visus plaukučius išrautų, bet dėja, jis dalį nupjauna o tai labai blogai, nes plaukai pakeičia augimo kryptį ir įauga.  Didžiausias minusas epiliatorių naudojant- įaugę plaukai.