Tema: Nuo kelių metų jums prasidėjo mensruacijos? Kaip pasakėte mamai?

Rašykit kiek jums buvo metų kai prasidėjo menstruacijos ir kaip pasakėte tai mamai? Ar ilgai tai slėpėt ir pan.?

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

2

Re: Nuo kelių metų jums prasidėjo mensruacijos? Kaip pasakėte mamai?

Man buvo 12 metų, o mamai tai pasakiau tik kai antrą kartą prasidėjo kažkaip labai gėda buvo, bet mama mane suprato:)

Nusišypsok pasauliui ir jis nusišypsos tau..

3

14m buvo,o pasakiau paprastai,nes nebuvo ko gėdytis,o ir geri santykiai su mama tuo laiku buvo.

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

4

man menstruacijos prasidejo 12m. o mamai pasakiau labai lengvai tiesiog atejau ir pasakiau nebuvo nei ko gedytis nes ji man jau buvo apie tai pasakojusi is anksto kad nera ko bijotis pasakyti o ypac mamai...;]

5

Jau net nepamenu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Joy is the best makeup.

6

12 metų lyg ir ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile paprastai pasakiau ir tiek ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

7

15m. buvo, o mamai tai paskambinau į darbą ir rėkt iš laimės pradėjau. Tada kai grįžo namo, tai smulkiai nupasakojau ir su paketais ėjau iškėlus galvą per kiemą iš parduotuvės, nes labai didelė mergina jaučiausi  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

8

12susirgau ;D Mamai net nesakiau, po kokių 3-4mėnesių pati suprato. ;D

9

12 metu susirgau ir iskart pasakiau mamai,nes labai pilvo apace skaudejo ir norejau nuskausminamuju...Be to net nesigedijau,nes su mama puikiai sutariau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

10

Man buvo 14 metu tada,bet mamai tai po puse metu pasakiau ;D

11

Manau, kad cia laibai svarbus yra geri santykiai su mama.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

12

kokiu 13 metu... is karto pasakiau. gavau net dovana tokia proga ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

13

Man neprasidėjo dar, bet nežinau, kamreikės sakyti, nes tėvai skiriasi, ir gyvensiu su tėčiu... turit patarimų?

14

Madiste, šiais laikais internetas visagalis, klausimus į visus atsakymus rasi jame ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile O higieninių įklotų nusipirksi pati, jei gėda bus tėčiui pasakyti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

15

Dekui, nepatikesi, kaip gerai pasakei ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

16

Man jos prasidėjo 13 metu , ir tą pačią dieną prasitariau mamai,buvo truputi nejauku ,bet mama mane suprato.

17

Prasidėjo 12, atsimenu buvau kiek išsigandus tą dieną ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 o mama pati suprato ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2