1

Tema: tamponai ar iklotai?

Ka dazniau renkates?
Pati tai naudoju dzniau tamponus o.b. ,kazkaip su tamponais jauciuosi patogiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.O jus?

2

Re: tamponai ar iklotai?

Aš pati beveik visada naudojau tik O.B. tačiau dabar juos naudoju tik paskutinėmis menstruacijų dienomis, nes ginekologė patarė nenaudoti tamponų taip dažnai, o ypač pirmosiomis menstruacijų dienomis.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

mat kaip,o as konsultavausi su savo ginekologe tai man sake kada noriu tada ir naudoju, ar pirmomis dienomis ar paskutinemis, tik reikia laikytis higienos ir nelaikyti per ilgai viduje, o keisti kas 5-6 valandas, na kiek naudoju o.b. tamponus niekada neturejau jokiu nemalonumu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

na šiaip tai reikia keisti kas 3 - 4 valandas, o pirmomis dienomis net dažniau, nes kitu atveju kaupiasi bakterijos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

5

naudoju paketus,jie kažkaip arčiau širdies man ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 o keičiu kas dvi valandas,nes kaip minėjo Iveta kaupiasi bakterijos ir yra didelė tikimybė plisti infekcijoms,jei laikoma juos ilgėliau.

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

6

Tik tamponai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Joy is the best makeup.

7

Nakciai zinoma paketus, kadangi yra didele tikimybe susirgti toksinio soko sindomu, o diena nu kaip uzeina, nors siaip pirmosimis dienomis tai labiau paketus, kazkaip gerau jauciuoi, nors buna isimciu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Meilė – tai menas, nieko nėra pasaulyje svarbesnio, kaip išmokti šio meno.

8

nuo pirmojo susirgimo iki 16 m. merginai siulyciau naudoti iklotus tai yra geresnis variantas as manyciau taip paskui jau renkiesi ka nori naudoti iklotus ar tamponus...;]

9

renatele rašė:

nuo pirmojo susirgimo iki 16 m. merginai siulyciau naudoti iklotus tai yra geresnis variantas

Kodėl taip manai? Kas pasikeis 16m. suėjus? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Joy is the best makeup.

10

kada esi jauna ne tiek daug subrendus geriau naudoti iklotus ba tamponai man atrodo yra skirti vyresnems as taip manyciau...;]

11

Netiesa.
Gali naudoti nors ir nuo pat pirmųjų mėnesinių. Jaunoms panelėms neturėjusioms lytinių santykių patartina naudoti mini tamponėlius.

Joy is the best makeup.

12

gal tu ir teisi ;]

13

As tai naudoju tik o.b. tamponus, pradziai mini o jeigu reikia tai normal deduosi, patogu, svaru, sausa ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

14

naudoju tik o.b. tamponus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

15

Pati naudoju irgi tik o.b. Bet jeigu esu kur nors gamtoje, tai geriau Tampax tamponai, nes jie su aplikatorium. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Joy is the best makeup.

16

Man tai su aplikatoriumi nepatinka, o tampax is vis nemegstu kazkada gavau uzdegima nuo ju, tai ir apsistojau ties o.b. jie gal naturalesni nes nuo ju tai niekada neturejau jokiu alergiju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

17

Aš labiau pasitikiu paketais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

18

kai as turiu problema kad sergu pirmomis dienomis gausiai tai naudoju o.b. ir dar isidedu iklota kaitalioju juos bandau kuria geresni na libbres labiau prie sirdies medvilniniai keiciu daznai kolkas problemu nuturiu

19

Nešioju įklotus, su jais  jaučiuosi patogiai.
Bet nedėviu jų kasdien, nepatartina nei įklotu nei tamponu nešioti dažnai.
Nesvarbu ar juos keiti kas 2val ar net dažniau, negerai nešioti juos per dažnai.
O aš (pvz:.. įklotus dėviu tik tada kai jau žinau kad ne už ilgo man prasidės menstruacijos,
Bet žinoma kaip ir visi keičiuosi juos dažnai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Draugystė dažnai baigiasi meile, bet meilė draugyste - niekada.

20

Tik tamponai. Nuostabus išradimas. Taip įpratau, kad jei reikia būt su paketu, tai tokia nervinga būnu...

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

21

seip naudoju iklotus, bet vasara gamtoje naudoju ir tamponus

22

iklotus

23

Iprastai iklotus. Jei reikia i pirty kokia ar kur ivandenuka tai tamponus.;] Bet stengiuosi kuo reciau juos;] nes negerai mikroflorai;]

24

O man tik tamponai patinka.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Svaru, sausa, jokiu problemu. O su paketu vis nerimauju, kad neprabegtu, nesimatytu po plonom ar aptemptom kelnem ir t.t.

25

As tik iklotus naudoju nebent vasara ir tamponus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile