1

Tema: Kasdieniai mūsų darbeliai :)

Nagi,pasidalinam,brangiosios,mūsų kasdieniais namų ruošos darbais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile vienos siurbliuoja kasdien,kitos galbūt tik kartą į savaitė..Įdomu išgirsti būtų,kiek kasdieniai darbeliai atima laiko?kaip spėjate visur? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tamsūs debesys, šviesos pabučiuoti, tampa dangaus gėlėmis.
(R. Tagore)

2

Re: Kasdieniai mūsų darbeliai :)

Na, mane nelabai kankina siurbimas, indu plovimas ar pan. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue
Tik kartais labai tingisi sutvarkyti kambarius ar nusluostyti dulkes... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

3

Man labiausiai nepatinka kambarių siurbimas.. atima laiką ir jėgas...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

Hm... O man siurbimas visai neblogai!  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral

5

as tai baisi tingine ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling bet kai bunu lb laiminga arba zeurei zeurei nervuota-namai blizgut blizga ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

6

Man su namu tvarka tai skaudi tema. Ipac kai mazi vaikai. Tvarkaisi,tvarkaisi visa diena, o vakare kai pasiziuriu ir nera tu rezultatu. Dar kai vaikai darzelije tai per diena sutvarkai namus, o vakare kai pareina namo , viskas kaip po uragano. Is rito vel tas pats. Kai sunervina viskas, tai paimu siurbli ir sakau jejgu po 5 minuciu zaislai negules savo vietoj visus susiurbsiu ir nuleisiu i unitaza, tai dar padieda,bet kita diena vel visi zaislai per visus namus ismetyti. Na zodziu belieka kantriai laukti kol uzaugs, tada gal namie bus tvarka. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

7

nelabai mėgstu tvarkytis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

kartais megstu tvarkytis. Kazkodel patinka skalbti rankomis savo drabuzius ;D

9

megstu tvarkytis. ypac atsikratyneti nereikalingu daiktu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

10

as irgi megstu atsikratyti nereikalingais daiktais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

11

bet LABAI nemegstu plauti indu.....  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/pinch

12

o jus gal turit indaploves?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

Aš stengiuosi kasdien arba išsisiurbliuoti kambarius arba pravalyti su šlapia šluota. Man patinka tvarkytis, bet indų plovimas, tai kažkoks siaubas... Noriu indaplovės  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

14

Mes tai daromės remontą. Tai keičiam visa namų interjerą. Bet džiaugiamės nes bus gražūs ir dažais kvepiantys nauji  namai .

15

Mes statomės naujus namus tai pagaliau galėsiu įsirengti virtuvę, kaip noriu, o ne kiek vieta leidžia. Laukiu nesulaukiu, kada viskas pasibaigs. Kadangi mūsų namo projekto kaina, sąmata, terminai yra jau sudelioti, tai neturėtume viršyti numatytos sumos, gal net pavyks sutaupyti. Bet labai laukiu ir džiaugiuosi, kad pasiryžom statyti namus, o ne pirkti butą miesto centre. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Paskutinis redagavo Guarana88 (2016-10-24 07:09:56)