1

Tema: Rankinės

Pakalbėkime apie rankines. Kokias mėgstate? ar derinate? ir t.t. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Joy is the best makeup.

2

Re: Rankinės

Puiki tema ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Rankinės - mėgiamiausias mano pirkinys. Galėčiau jas pirkti ir pirkti ir vaikščiot kasdien vis su kita ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Man labiausiai patinka vidutinio dydžio, neaiškios formos rankinės. Patogiausia - su rankena per petį. Derinu tiek stilius, tiek spalvas rankinių prie aprangos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

rankines megstu vidutinio dydzio jas retokai naudoju ,dazniau naudoju tasiuke per pety...

4

Man labai reiketu pagalbos.
Gal zinote kur dar ant rankinuku nuotraukas.Na t.y. spaudina ar pati medziaga issiuta kaip nuotrauka.
Labai buciau dekinga uz informacija.

5

na kiek macius esu tai nuotraukas daro ant marskineliu,pagalves, ar konors is medziagos...
bet kad ant rankines tai nesu girdejusi turi nueiti y fototelije ir paklausti tikrai turetu zinoti kaip tau padeti... ;]]

6

Arba užsuk maximoje į "T-shirt" parduotuvę, jie ten daro vos ne ant visko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 Paklausk pas juos, gal jie ką galės jums patarti.

Paskutinis redagavo Aileen (2009-08-13 12:17:56)

Joy is the best makeup.

7

Mėgstu mažytes tašytes per petį ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

8

dideles labai patinka kur telpa visas gyvenimas, bet ir mazhytes visai nieko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

9

Rankines renkuosi pagal tai, kur eisiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

10

rankines labai retai naudoju...

11

Aš labai retai kur be rankinės išeinu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet kartais pasitaiko.

12

Man patinka vidutinio dydzio rankines kur telpa kosmetine, bet mazytes spalvotos dailios rankinytes per peti mane tesiog zavi... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

Paskutinis redagavo Emma (2010-01-28 13:54:41)

13

As kazkaip vidutinio dydzio arba dideles megstu, kad viskas tilptu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  kazkaip daugiausia tai juodu lakuotu rankiniu turiu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Labai megstu dideles rankines kad viskas tilptu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  aisku pri baliniu drabuzeliu renkuosi mazute renkine.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

15

Man patinka labai dideles rankines. Kuo didesne - tuo geriau  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink Siuo metu nesioju juoda lakuota rankine su aukso spalvos rankinem-grandinelem. Megstamiausia is kiek esu turejusi! http://www.simka.lt/simkadb/getCroped.php?i=640b4870ff36a63bf329a047d8bff7db.jpg&w=300&h=300&plus=plus

16

galima sakyti, kad as rankines tiesiog kolekcionuoju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  taip kazkaip savaime iseina, net nezinau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  o siaip tai labiausiai patinka tamsios rankines kurios prie visko dera ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

17

Man patinka didelės, kur viskas betkaip sumesta, daug telpa ir yra patogios  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Nors kartais mėgstu ir visai mažytes  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue Priklauso nuo to, kur, su kuo, kada, dėl ko ir t.t. einu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  Bet labiau linkstu prie dideliųųų...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

Paskutinis redagavo Caarooline (2010-02-06 15:36:14)

18

Atrodo daugiau jums patinka dideles rankinaites  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling

19

Na, bent jau man, tai taip  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 
Ar bent dažniausiai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

20

Man tai laubiausiai patina tasyte per peti patogiause ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile , o dydis tai vidutinis toks, kad tilptu tai ko reikia vienoje ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

21

Man patinka didesnės. Kad pusė gyvenimo tilptų...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/kissing  bet turiu ir mazyčių, teatrinių...

22

man patinka ir dideles ir mazos, vasarines tasytes beveik visas esu pasitobulinusi originaliais uzrasais ir paveiksleliais  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
-----
www.giftas.lt

23

labiau dideles nes viskas telpa.vasara mazos dazniausiai.kokiai piniginei,telefonuj,raktam ir cigaretem isidet ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

24

labiausiai patinka vidutines ir dideles, kad viskas sutilptu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

25

man patinka dideles ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile viskas jose telpa ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
bet nesioju daznai vidutines ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile del patogumo  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka