26

Re: Rankinės

be rankinių aš ne aš ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 Kažkaip man visada ją reikia turėti šalia,jei nepasiimu tai keistai jaučiuosi:D o šeip mėgstu įvairias,žiūriu pagal tai kur einu,tai delninuke,tai per petį,tik nepatinka vidutinio dydžio tos kur 15 ant 15cm ,labiau didelės:)

27

visokias. Megstu idomesnes, issaukincias. Nesioju visokias kartais dideles o kartais visai visai mazas. NUo nuotaikos.

28

turiu labai daug rankinių, tačiau vaikštau gal tik su 3 , kitos jau senai pamirštos  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  net nežinau kodėl, bet nešioju tik mylimiausias, nors kartais ir nedera ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

29

mmm.. Dievinu rankines, pati turiu jų nemažai, bet niekad jų per daug ir nebus  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing Mėgstu didesnes rankines, kad nereiktų kišti grūsti daiktus jog kažkas į ją tilptų.. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

30

dazniausiai perku talpia rankine nesiojama per peti.

31

labiausiai megstu apvalias rankines, jos dailiai atrodo ir ten daug telpa. Kartais derinu rankines prie batu ir kitos aprangos.

32

"Dievinu rankines, pati turiu jų nemažai, bet niekad jų per daug ir nebus "
visiskai sutinku!!  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

33

Rankines Aš dievinu,todel turiu jų daugybe,nuo delninukiu iki milžiniško didžio rankiniu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 Megstu visokius rankinukus,ypač madingus....kurie,kaip sakoma šiuo momentu yra ant ''bangos''.. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.Žinoma rankinukus derinu prie aprangos ir stengiuosi,kad viskas būtu priderinta ir gerai atrodytu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

34

Neturiu daug rankinių, nes man užtenka ir vienos... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Patinka vidutinio dydžio. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

35

Dazniausiai perku odines, stengiuosi, kad butu be priekaistu.
Megstu kad daiktas ilgai tarnautu.:)
Mano naujausias pirkinys siam pavasariui:
http://rankiniunamai.lt/image/cache/data/Odines_rankines/rankine35-228x228.jpg
http://rankiniunamai.lt/klasikine-odine-rankine
Zinau, kad tamsi. Bet uztat prie visko deres.
Dar esu nusiziurejusi ir sviesia, bet reikes algos palaukti.:)

36

Aš dažniausiai renkuosi juodos spalvos ir labai dideles rankines , nes į mažas niekaip nesutelpu. Kaip vyras sako, pas mane rankinėj galima rasti viską, ko reikia gyvenimui ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile