1

Tema: Ar reguliariai lankotės kirpykloje?

Kaip dažnai lankotės kirpykloje?

Joy is the best makeup.

2

Re: Ar reguliariai lankotės kirpykloje?

Kadangi mano mama kirpėja, tai galiukus kas antrą mėnesį pakerpa mama ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Kirpykloje lankausi tik kai dažau plaukus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

siaip y kirpykla labai retai einu gal tik 2 sykius buvus ba as turiu viena teta kuri dirbus kirpeja tai ji man ar padazo ar pakerpa plaukus...;]]]

4

Lankausi kas kokius 3-4 mėnesius, kartais ir rečiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

5

ash truputeli dazhniau nes turiu, liaudyje vadinama "grifka" ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ji labai greit atauga tai ir dazhniau tenka eiti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o plauku galus mazhdaug kas 2-3 menesius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

6

Chiakutis rašė:

ash truputeli dazhniau nes turiu, liaudyje vadinama "grifka" ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 ji labai greit atauga tai ir dazhniau tenka eiti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o plauku galus mazhdaug kas 2-3 menesius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 tikrai tau dažniau tada tenka apsilankyti pas kirpėja ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile na matai, pas mane šukuosena nėra labai jau įmantri, šiek tiek iš priekio pakarpyti vidutinio ilgio plaukai, tai man ir nereikia dažnai lankytis ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile, tik kad pas mane „šviežiai“ ataugę galiukai pasidaro tokie truputį nušiūrę ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad.

7

na galiukam truputi pashildytas alyvuogiu aliejus tinka, labai gera priemone ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile mano shukuosena taip pat neimantri, tiesiog ishkarpyti plaukai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

Reikės tą aliejuką išbandyti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink.

9

Netik galiukam o ir visiem plaukam tinka, plaukai daug labiau zhvilget pradeda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Dabar krize todel kirpykloje nesilankau ir taupau.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink  Mama apkerpa mane kuo puikiausiai ir as neturiu kur prikibti!  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

11

kerpuosi maždaug kas 2 mėnesius,kadangi mano plaukai trumpi negaliu delsti,nes tuomet visai jirpimo nesimato :DD ir šiaip nauding pakirpti galiukus,plaukai sveikiau atrodo.

12

Kirpykloje lankausi dažnai nes darausi šiaip šukuosenas ant progų,o kerpuosi vieną kartą į metus.

13

Kirpykloje lankausi kas kokius 5 mėnesius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

14

stengiuosi kas 4 men kazkur. Ir kad būtų jaunatis;] auga greičiau ir sveikesni buna;]

15

kas 1.5 menesio, dazau plauku saknis, kerpu kas 3-4 men galiukus, o siaip kirpyklu nemegstu, man niekada niekur nera nukirpe plauku puikiai, kad jie nekeltu problemu, todel vaikstau be sukuosenos ir mandrumu ant galvos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

16

kas menesi. esu trumpaplauke su laaabai asimetriska sukuosena tdel kitaip neiseina.

17

retai lankausi. gal praeita karta buvau pries 5 menesius ;D. Dabar planuoju apsilankyt, kazkaip pakeist sukuosena pries mokykla  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

18

Marzenaa, o kokios sukuosenos noretum? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

19

neturiu zalio supratimo : D. Mano plaukai vidutinio ilgio ir iskarpyti, gal ka galetum patarti? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cheerful

20

Kqdangi noriu ilgu plaukų ( dar noriu kokį sprindį užsiauginti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  )  tai stengiuosi dažnai neiti,o ir einu per jaunatį tai sakė, kad atsiauginus ir beveik nebėra nutriušusių plaukučių ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile))) nors buvau prieš pusę metų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush

21

mano plaukai trumpi, o aš juos noriu užsiauginti, taip kad kirpykloje lankausi labai retai, nebent kai reikia sulyginti plaukučius arba kai išsišakoja jų galiukai. o šiaip tai privengiu.

22

Tik tada, kai reikia pakirpt galiukus, tai kas mėnesį, kas du, kaip kada ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile