1

Tema: Karštos žirklės

Gal bandėte? Kokios nuomonės? :rolleyes:

Joy is the best makeup.

2

Re: Karštos žirklės

Nebandžiau dar tokių žirklių ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

3

Na man irgi dar neteko ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

O kas tai per daiktas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile?

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

5

ASh taip pat nelabai apie tokias zhinau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

6

As bandziau, bet nieko ypatingo.... Tiesiog sausus plaukus nukerpa su karstom zirklem ir tiek, kazkokio poveikio tai nepastebejau  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

7

as pati nebandziau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile bet pazystama sake kad gerai. Gal kada ir pameginsiu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

pirmą kartą girdžiu apie karštas žirkles, įdomu ar plaukams nekenkia?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/ermm

Būk atsargus svajodamas, nes kartais svajonės išsipildo.

9

Kad kenkt tai tikrai nekenkia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ne slapius, o sausus kerpa plaukus, ten specialios jau  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Gal kas zinote kur siauliuose kerpa karstomis zirklemis? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

karštos žirklės yra naudingos tuo, kad jos tarsi užlituoja plaukų galiukus ir dėl to jie mažiau šakojasi. man kirpimas karštom žirklėm patinka

12

Aš irgi norėčiau pamėgint, nes dar neteko...

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

13

As irgi bandziau, nieko nesiskiria nuo paprasto kipimo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Butterfly rašė:

As irgi bandziau, nieko nesiskiria nuo paprasto kipimo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Ar tikrai? Nebuvo jokių pokyčių? pagerėjimo?
Aš tai kažkuriam web saite skaičiau,jog kirpimas karštomis žirklėmis niekuo nepadeda plaukui,irkad tai naujas smegenų plovimas žmonių pritraukti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat  nes ir kainos tai kiek žinau tikrai nėra mažos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

Prieš rodydamas mano dėmes nusiplauk savo pirštą...

15

Reikės kada nors išbandyti tokią naujovę  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing