1

Tema: Kosmetikos firmos

Kokių firmų kosmetika naudojate? Pliusai, minusai. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Joy is the best makeup.

2

Re: Kosmetikos firmos

Dažniausiai naudoju Oriflame, Avon, Maybiline kosmetika (dekoratyvinę), o kremus renkuosi iš Oriflame, Garnier ir The Body Shop firmų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

3

Oriflame, Maybiline, Loreal vienos iš mėgstamiausių firmų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Neverk kad vaikystė praėjo, vis vien senatvėje suvaikėsi :).

4

Man labiausiai patinka Max Faktor kremine pudra http://www.parfumexpress.lt/shop/item/l21371 labai tolygiai padengia veida ir nesimato jo sbeveik, o taip pat Lancome dekoratyvine kosmetika man patinka ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Naudojau Mary Kay, dabar perejau prie rusiskos Infinum kosmetikos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

Pastebėjau, kad pas mane nemažai Essence dekoratyvinės kosmetikos  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

7

Dažniausiai Oriflame, Avon ir Maybelline kosmetika  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

8

paskutiniu metu naudoju faberlic kosmetika. kokybiska. visada issirenku tai, ko man reikia

9

kadangi esu Oriflame konsultante, tai dazniausiai ir nauduoju sios firmos kosmetika labai patinka is jos kremai, kartais nusiperku is seses Faberlic firmos dekoratyvine kosmetika.

10

Maybelline ir Oriflame  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

renkuosi iš Oriflame,Avon