1

Tema: Permanentinis makiažas

Ką manote apie permanentinį makiažą?

Joy is the best makeup.

2

Re: Permanentinis makiažas

Manau jis labai tinka toms, kurios yra labai užimtos ir neturi laiko dažytis arba tinginiukėms ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Pati permanentinį makiažą rinkčiausi vasarai, kad einant į paplūdimį nereikėtų gražintis.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

nieko blogo nemanau, bet pati kol kas nesirinkciau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

4

As irgi nesirinkciau, nes mano teta akiu permanentini makiaza buvo pasidariusi, bet labai akiu odai pakenke....

5

Aš už. Labai patogu . ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Mano albume yra nuotrauka , kaip tik daryta Permanentiniui makiažui reklamuot. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

Niekada nesirinkčiau.

Jūsų Dione.

7

o man atrodo super ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink vaikino sesuo antakius pasidare tai nerealej atrodo,ir pesioti sake nereikia tai isvis pasaka,o ne taip kaip vos ne kas diena pesiotis tuos antakius ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

8

kiek maciau tai nelabai gerai atrodo...

9

Manau, kad permanentinis makiažas yra geriausias sprendimas toms, kurios nori kiekvieną dieną atrodyti nepriekaištingai, bet nenori ilgai praleisti prie veidrodžio. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Aš esu už mikropigmentaciją . Pati esu pasidariusi antakius ir džiaugiuosi, nes iki tol jų praktiškai neturėjau, o dabar į žmogų esu panaši  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile