Tema: Žemas juosmuo

Esu iš vienos draugės girdėjusi, kad žemas džinsų juosmuo gadina figūrą. Nežinau ar tai tiesa, norėčiau paklausti jūsų nuomonės ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

Žmogus pailsi nuo vieno darbo tik tada, kai pradeda kitą A. Fransas

2

Re: Žemas juosmuo

Kaip gali gadinti figūrą?

Joy is the best makeup.

3

Va aš irgi to visai nesuprantu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

4

Nebent jei mergina apkūni, tada taip.

Joy is the best makeup.

5

Ash irgi girdejau, bet nesinori tiketi kashkaip ;]

Visi nori į rojų, bet niekas nenori mirti :)

6

Man irgi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile.

7

jei tai tiesa tai ir apatines kelnaites turetu figura gadinti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

8

../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 :lol: .

9

taip kad nemanau, kad tai gali buti tiesa ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2:D:D

10

na as tai negirdejau to bet man patinka nesioti dzinsius zemiau liemes ;]]

11

Taip žemas kelnių liemuo gadina liemenį.Galiu patvirtinti,nes kaimynė dirba modeliu ,tai sakė negalima bent jau kai valgot būti žemu liemeniu nes viskas tada eina į šonus,o kai būna aukštas liemuo maistas jei eina į kūną pasiskitrtso po visą kūna ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

12

opapa,nu cia taj naujiena,tikrai girdziu pirma karta ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

13

Bet logiska is tikro,girdejau,kad organus kazkokius spaudzia  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Manau jei mergina, turi pilvuką, žemu juosmeniu džinsų nepatariama nešioti. Ir tada taip yra gadinama merginos figūra.

15

gadina figura ta prasme, kad 1 vizualiai trumpina kojas 2 dazniausiai prispaudzia sonus ir pvz po plona palaidine matosi kaip islenda riebalukai

16

jis gadina figura del to, kad gali prispaust sonus. O jeigu daznai vaikscioti su prispaustais sonais oda gali supanaset i apelsino zeve.

17

na jeigu ne per mažos kelnės ar džinsai, tai šonų nenuspaus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile aš nieko prieš pažemintą juosmenį, tačiau tik tuo atveju, jei neišlenda kelnaitės ar kai kas daugiau  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

18

Nemanau , kad gadina . ;  ) manau svarbu , kad žmogui būtų patogu jas nešioti ir tiek . Pati nenešioju žemo juosmens kelnių , nes man nepatogu ir nėra gražu .

19

saulele rašė:

Taip žemas kelnių liemuo gadina liemenį.Galiu patvirtinti,nes kaimynė dirba modeliu ,tai sakė negalima bent jau kai valgot būti žemu liemeniu nes viskas tada eina į šonus,o kai būna aukštas liemuo maistas jei eina į kūną pasiskitrtso po visą kūna ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pirmą kartą girdžiu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

20

nenoreciau tiket ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure

21

Man taip pat teko girdėti, kad nepatartina nešioti džinsų žemu liemeniu.