1

Tema: Kaip būna kai išsiskiriate su mylimu vaikinu?

Kaip jūs jaučiates kai išsiskiriate su žmogumi kuri ilga laika mylėjote, pasitikėjote juo ir pan.
Kiek žinau, būna įvairių situaciju (pvz:.. Savižudybė, nieko neveikimas, nebendravimas su žmonėmes, nervai ir t.t..) Tai dažniausiai nutinka po išsiskirimo, bet tai būna po tokio buvimo kartu kai meilė liejasi pro kraštus.
Kokios mintis jūs aplanko kai tai nutinka? Ar negalvojate apie tai kad jūsų gyvenimas dabar bus nieko vertas ar pan?

Draugystė dažnai baigiasi meile, bet meilė draugyste - niekada.

2

Re: Kaip būna kai išsiskiriate su mylimu vaikinu?

Kvailiausia yra žudytis.... niekada nesuprasiu to ir nenoriu to suprasti.... Užsidaryti ir su niekuo nebendrauti irgi kvaila, tik dar sunkiau vienam ištverti tą išsiskyrimą.
Aš pati visada stengiuosi galvoti optimistiškai, kad niekas nenutinka be priežasties. Jei taip nutiko, kad išsiskyrėm, reiškia taip turėjo būti. Aišku būna labai liūdna, bet aš stengiuosi nepasiduoti liūdesiui kad ir kas nutiktų. Optimistė aš visose situacijose.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Aš tai pat esu optimistė.
Bet savižudybe yra rimta o ne kvaila.
Žmones būna kuriems sutrinka protas ir negalvoja ką daro.
Tiesa, ta kad žmogus kuris pasirenka savižudybe ji kiti laiko kvailiu dar kitaip bepročiu.
Bet būna visokiu situacijų..,

Draugystė dažnai baigiasi meile, bet meilė draugyste - niekada.

4

Na dar nelabai esu patyrus tokiuose dalykuose ;DD
Na bet geriausia draugė būna pagalvė : )
Išlieji emocijas ir galva tampa nors kiek blaivesnė...

Nes vieną dieną mes keliausim laisvi, popieriniais laivais, aitvarų vedami, jei tik tu tuo tiki...!~*

5

Esu patyrusi vieną kartą,kai dėl nežinomų priežasčių nutrųūko tas bendravimas,tada nuo pat š.m.sausio iki pavasario vidurio buvau u-sidariusi savyje,lyg visai kitas žmogus,dabar jau viskas gerai..bet ir dabar dar kaupiasi ašaros berašant:)

6

Tai labai baisus dalykas. Bent jau man. Mes issiskyrem savaime, nieko vienas kitam nesakydami. Tiesiog nutruko bendravimas. Nors dar ir dabar as jy myliu...

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

7

man panasiai, bet as su juo. as ji beprotiskai myliu, o jis nezinau ka manyt. iveta tikrai yra kvail;a zudytis, bet kai myli beprotiskai ir prarandi ta zmogu noris pasitraukti is gyvenimo nes nebegalvoji blaiviai. jausmas buna lyg is taves ateme dalele be kurios tu nebe gali gyventi:-( gal tu dar taip nemylejei ar nebuvai isskaudinta. tiesiog tokioje situacijoje reikia galvoti siam pasaulyje yra zmoniu del kuriu reikia dar gyventi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile