1

Tema: Aksesuarai

Ką manote apie aksesuarus?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

2

Re: Aksesuarai

Be aksesuarų nebūtų stiliaus. Būtent aksesuarai pagyvina kiekvienos mūsų įvaizdį ir išskiria iš kitų, jų dėka kiekvieną dieną net ir su tais pačiais drabužiais galime atrodyti kitaip. Dievinu aksesuarus!!! ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

3

Taip, sutinku aksesuarai puikus daiktas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

4

Kokius aksesuarus dazniausiai naudijate?

5

Rankinės, skarelės ir šalikėliai bei papuošalai - be šių dalykų neinu iš namų  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

6

O aš lenkelius, auskariukus, ir taip pat šalikus...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

7

Nu grazu.

8

daugiausia tai derinu skareles prie yvairiu drabuziu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  nuostabiai atrodo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways
na o papuosalu beveik nenesioju nebent kai proga buna kokia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  o siap vienintelis mano papuosalas, be auskaru, yra mazyte sirdele ant kaklo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Paskutinis redagavo Rasele (2010-02-21 13:27:49)

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

9

as megstu dar sages jei dera...

10

Aksesuarai labai svarbus akcentas apsirengime.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

aksesuarai butinas akcentas aprangoje ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

12

Dažniausiai aksesuarai pagražina aprangą ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

13

Aksesuarams teikiu didele reiksme ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

14

Aksesuarai - neatsiejama mano gyvenimo dalis:D turiu jų žiaaaauriai daug. Tačiau esu jiems itin išranki.

15

Iš namų negaliu išeiti be laikrodžio ir žiedo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

O šiaip paskutiniu metu labai pamėgau, šalikus, šalius, skareles... ir auskarus mėgstu labai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

16

Puikus dalykas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink! ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

17

Be aksesuarų nėra ir stiliaus  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  pati mėgstu nešioti skareles, laikrodį. O be auskarų išvis iš namų neinu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

18

mhm manau aksesuarai kaip ir drabuziai atskleidzia zmogaus individualuma

19

Be aksesuarų nebūtų stiliaus . ; ) dažniausiai nešioju apyrankes , skareles ar laikrodį . Auskarai man nėra taip svarbu .

20

Man patinka įvairūs lankeliai, žiedai, apyrankės, auskarai. Aksesuarai suteikia stiliaus, pagyvina aprangą. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile