1

Tema: Atostogos Lietuvoje - pigu ir sava ar nuobodu ir per daug kasdieniška?

Išreikškite savo nuomonę šiuo klausimu.

Mano nuomone, tokiu sunkiu laiku Lietuvai, užgriuvus krizei, susitraukus diržus belieka tik atostogauti savo šalyje. Kas turite kokių nors pasiūlymų, idėjų, patyrimų, pasakokite.
Aš su vaikinu gruodžio pradžioje atostogavau Druskininkuose ir tai buvo bene nuostabiausios mano atostogos. Buvome ten tris dienas. Gyvenome kukliuose svečių namuose ir buvo labai jauku. Aplankėme bene visas gražiausias kavinukes, apėjome Druskininkus keletą kartų, apsilankėme aquaparke, nuvykom į Grūto parką ir dar atgal važiuodami Merkinės piliakalnin užlipom. Buvo tikrai nuostabu. Poryt vėl į Druskininkus keliaujam su jo šeima, laukiu nesulaukiu    ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

2

Re: Atostogos Lietuvoje - pigu ir sava ar nuobodu ir per daug kasdieniška?

Aš vasarą važiuoju į kurortą. Tas nedidelis mielas miestelis vadinasi Birštonas. Tam miestelyje turiu keletą draugų. Močiutės namas yra lelijų g. Netoli trys ežerėliai. Maudytis tikrai smagu! Juo labiau, kad susitinki draugus nors ir nebuvos susitarę susitikti... Gražiu akmenėlius skalauja ežerėlių vanduo... Viešoji biblioteka, fontanai ir nuostabūs vaizdai... Ten gali per kelias dienas susirasti vaikiną...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  Man ten taip patinka.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

3

Aš esu už atostogas užsienyje ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Nes Lietuvoje jau pabodo atostogauti.

4

Man taip pat labai sunku išsirinkti kažką Lietuvoje. Be kurortinių miestelių, nerandu kur pamatyti kažką nepakartojamo...

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

5

Atostogoa Lietuvoje daug geresnės, nei kur kitur, ne tik todėl, kad pigu, bet ir dėl to, kad mes net neįsivaizduojam, kiek nuostabių gamtos ir architektūros stebuklų yra visai šalia mūsų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

6

visiskai sutinku su Artemidea ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

nepasakyciau kad Lietuvoje atostogauti labai pigu, ypac prie juros. Bet man atostogos Lietuvoje patinka

8

Aš tik už atostogas užsienyje.

9

Ir Lietuvoje atostogos gerai. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Tiek Lietuvoje, tiek užsienyje atostogauti yra smagu. Žinoma, užsienyje yra egzotiškiau. bet savoj šaly saugiau. Vien dėl to, kad kalbą moki  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

11

as atostogauju tik užsienyje ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly