Tema: Kodėl gaištate laiką čia?

Taigi kodėl čia gaištame laiką vietoj to, kad nuvektume ką nors prasmngo? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

2

Re: Kodėl gaištate laiką čia?

E?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink
Ne, manau, kad aš nešvaistau laiko čia. Aš dalinuosi patarimais su kitomis merginomis patarimais ir istorija. Išsakau savo nuomonę, diskutuoju, komentoju. Man - tai malonu.   ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

3

Tai nėra laiko gaišimas, tai tėra laisvos minutės praleidimas atsakinėjant į klausimus, komentuojant, skaitant straipsnius ir pan. Tai lyg pasiplepėjimas su drauge  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

visiskai pritariu Ivetai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  man tai tikrai nera tuscias laiko gaisimas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

5

Aš taip pat Ivetai pritariu.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Diskutavimas, skaitymas, naujovių sužinojimas - man patinka  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

6

jei gaisciau laika tai cia nesilankyciau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

Čia laiko taupymas - ne gaišimas. Kai pasiskaitai, pasitari, kokį produktą geriausia nusipirkus, kur kokią paslaugą geriausia tau atliks, kokios prekės geriau nepirkti - sutaupai ne tik laiko, bet ir nervų, pinigų. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

Daug įdomių dalykų..

9

o kodel tu manai kad tai laiko gaisimas? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink
Jei tai butu laiko gaisimas,tai niekas ce ir nesilankytu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure 
Man tai tikrai ce ne laiko gaisimas... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

10

Prisiregistravau čia visai neseniai, dar neatrodo, kad čia laiko gaišimas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing  kol kas man įdomu diskutuoti, paskaitinėti ir rasti vis ką nors gero  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile