1

Tema: Šukuosenos

Šukuosenos kokių tik jų nebūna  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/neutral
Kokias šukuosenas labiausiai megstate jūs?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

2

Re: Šukuosenos

Megstu palaidus ilgus plaukus arba kuoduka i virsu sukelta  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

3

Pati mėgstu palaidus plaukus nešioti arba susuktą kuoduką, kartais "arklio uodegėlę". Naktimis visuomet susipinu laisvą kasą. Tačiau pavasarį laisvą kasą ant šono nešiosiu ir dienomis, nes tai bus laaabai madinga  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/laughing

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

O man patinka du kuodukai galvos šonuose ,,pepės'' ir įvairiausios kasytės  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

o as visada nesioju palaidus plaukus ir man labai labai grazu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

6

Nu mano plaukai neilgi,iki smakro mazdaug tai palaidus nesioju ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

7

tai gi fotkių ikelkit kokių šukuosenų Jūsų arba iš interneto kurios patinka. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

8

"care" kirpimas... O bibliotekininkas vis žavisi kaip aš sugebu kiekvieną kartą kardinaliai pasikeitusi išlikti tokia pat žavinga  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

9

tikrai labai grazios "care" kirpimas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

10

Man gražiausiai tiesiog paleisti plaukai,ar lengvai susuktos garbanos:)

11

megstu kuodukus, arklio uodegeles. Patinka kasos, bet is mano plauku kol kas neiseina padaryti. Nepatinka kai merginos supina dvi vaikiskas kasytes, arba uodegeles is abieju sonu.

12

As tai labiausia megstu "varnos" lizda. Atrodo gan tvarkingai, patogu susirist ir jeigu reikia persirist gali net be veidrodzio. Patogu.

13

Mano trys pagrindinės šukuosenos tai palaidi plaukai, supinta viena kasa, gulonti ant peties, arba ''arklio uodega'' ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2