1

Tema: Kartais taip būna...

Sveikos, čia pasakokime patirtas keistas sitacijas ir kaip jose elgėtės.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
Na, gal kam pasirodys neidomu, bet man norisi išsipasakoti. Taigi, neesu laaabai jau mėgstanti visalaik laisvu laiku su kuom nors susitikinėt ir t.t. ir pan. Turiu vieną geriausią draugę tačiau ji gyvena toli. Turiu tokią visai neblogą draugę (vienamžę) kaimynę. Jos vardas Augustė. Ji iš tų kurie mėgsta visuomet bendraut. Kartais mes su ja susitinkam. Ir šįryt aš prisiminiau, kad nebuvau jos mačiusi kokią savaitę. Nelabai galėjau tuom patikėti. Ir galvojau: aš tysau čia ant lovos neturėdama ką veiks per ATOSTOGAS kai galiu susitikti (o to visai norėjau) su Auguste ir pasilinksminti užuot sėdėjusi prie kompo ir gadinusi sau regėjima!!!!!!  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/dizzy  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush  Ir tada pašokau iš lovos, ppradėjau ruoštis susitikimui su ja (nors dar nebuvau jai paskambinusi aš norėjau jau būti pasiruošusi  susitikimui su ja)...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

2

Re: Kartais taip būna...

buna visiems tokiu momentu, kai nedarome to ko noretume. AS ir turiu kelias drauges, bet nebeiseina kai tik panorime susitikti, nes gyvenimas leme kad gyvename dideliais atstumais ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink bet visada kai nori surandi budu smagiai pabendrauti ir pasibuti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile o dar kai nuotaika praskaidrina vyras, o greitai jau ir mazylis... tai to trukumo didelio vien bendrauti su draugemis nebera....
Bet visda smaguy su jomis susitikti ir paplepeti apie gerus laikus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

3

Taip... Tikrai...

4

man irgi tas pats kaip toptomai.......