1

Tema: Plauku plovimas

Kaip manote, ar labai plaukams kenkia jei jie yra plaunami kiekviena diena?

Tai, ko troksti jau yra, o tai ko ieskai - iesko taves.

2

Re: Plauku plovimas

na kuo dažniau plauni, tuo labiau jie riabaluojas, o nuo riabalavimosi ir atsirast gali problemų ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile slinkt pvz

3

Ir dažnai plaunant ne tik dažniau riebaluojasi, bet ir silpnėja plaukai, todėl optimaliausias variantas plauti galvą 3 ar 2 kartus per savaitę.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

jau metai kai prad4jau kasdien plauti  plaukus ir nieko blogo neatsitiko taigi manau,kad nekenkia ;DD

5

Na matai tikriausiai kiekvienai skirtingai būna su plaukais...    ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sideways

6

As taip pat plaunu kasdien, neatrodo kad mano plaukam tai kenktu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

Mano plaukai nesirebaluoja tad plauti galiu kad ir kas mėnesį,bet plaunu kiekvieną sekmadienį,jau kaip įprotis:D kenkia nekenkia bet toms kurioms riebaluojasi,gi nevaikščios riebalinais plaukais:)

8

Aš tai plaunu kas 2-3 dienas, nemanau, kad tai kenkia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

9

Aš džiaugiuos, kad mano plaukai sveiki ir šiaip, geri ;D
Plaunu vieną kartą į savaitę, ir viskas puiku  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

Plaunu kasdiena;] nesiskundziu jeis labai.;] Nemanau kad kenkia jei šampunas pritaikytas kasdieniniam plovimui.

11

Plaunu kasdien. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile ir jokiu problemu su plaukais neturiu.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cool

12

Plaunu kas antrą-trečią dieną, vasarą - kasdien, ir nieko jiems neatsitinka, kaip tik lengviau susitvarkyt išeina.

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

13

Aš plaunu kas antrą dieną. Tai puikus pasirinkimas mano plaukams, nes plaunant kiekvieną dieną jie susilpnėja ir pradeda slinkti.

Jūsų Dione.

14

savo plaukus plaunu kas antra diena, pats tas, aisku antraja diena juos jau reikia susegti, bet nebutina juk kasdien palaidais plaukais plaikstytis  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2
tik beda, kad pastaruoju metu jie kazkokie slidus ir pernelyg glotnus, net erzina, nors priemones naudoju tas pacias, kruopsciai isskalauju.

15

Pažįstu daug merginų, kurios plauna kasdien, nes kitaip jų nuomone, atrodo negražiai. Jei tik tokia priežastis, tada tikrai negalima.

16

Tikrai! As pavyzdziui plaukus plaunu karta i savaite ir man to pilnai uztenka!  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/tongue

17

Aš tai plaukus plaunu kas antra diena ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Pasitaiko,kad ir kasdien juos plaunu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  Manau,tai plaukam nekenkia ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

18

As plaunu kasdien. Jeigu praleidu viena diena , tai kita diena plaukai jau riebus. Isbandziau visokius sampunus, bet tik su VYCHI sampunu galva galiu plauti kas 2 diena. Bet kol kas tiek neuzdirbu, kad daznaj ji pirkt. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

19

as jau keleta metu plaunu kasdien (ne del to kad jie per daug riebaluojasi o del to kad megstu kai jie visada atrodo nepriekaistingai - kasdien juos is naujo suformuoju.) tai mano plaukams visai nekenkia . manau viskas priklauso nuo sampuno - ne kiekvienas tinka  tokiam daznam naudojimui.

20

Aš kasdien neplaunu, nes mano plaukučiai taip dažnai nesiriebaluoja.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile