1

Tema: Išsipasakokime

Jei jūsų, jūsų artimujų sveikata nekokia ir jum neramu dėl to, kad jūs ar jūsų artimasis gali rimtai susirgti ar net mirti arba tai jau yvyko išsipasakokite čia... Mes mielai patarsime, paguosime...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

2

Re: Išsipasakokime

man labai smunka plaukai, galvojom ,kad limfa bet deja ne  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure  kazin kas man gali buti?

3

man pavizdziui jau daugeu,kaip metai skauda ta pati desini sona ir kai nueinu pas daktarus jie man sako,kad as sveika ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad daba nusiunte pas ginekologe,kad gl ji ras kodel man to yra ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure tikiuosi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/unsure

Paskutinis redagavo jurgaa1 (2010-05-01 10:38:47)

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

4

Jurgaa1 gal paklausk gydytoju ar negaletum isbandyti tai-či ar joga, masažą. Jei nepakenks, tai gal padės? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush

Paskutinis redagavo Emma (2010-11-29 12:37:30)

5

reikes pabandyt ,nes nebezinau ka daryt-kuo toleu tuo labeu skauda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

6

man kazkada labai daznai skaude galva, pasakiau tai gydytojai o ji tik pasake, kad turbut per daug miegu..

7

O aš niekaip su spuogais nesusitvarkau... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad jau galvoju, kad akne  teks su lazeriu gydyti, nes nei kremai, nei tepalai nepadeda...

8

Man tai dėl neaiškių faktorių dažnai kyla temperatūra...prisipirkus esu termometrų. Tai baisu daros, kad nebūtų kokia rimta liga. Na atrodo, sukyla temperatūra, o paskui nukrenta. Čia mane tikriausiai stresas veikia taip. Ir apskritai mano kūno temperatūra visada būna 37,1, klausiau gydytojo sake kad daugeliui žmonių taip būna. Tiesiog toks organizmas. Už tai va ir reikia mokėti man termometro kaina ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2