1

Tema: Kūno priežiūros priemonės (kremai, sviesteliai, losjonai)

Sveikos, merginos, Lt/.

pasidalinkite savo patyrimais dėl kremų kūnui. Aš labai įpratau naudoti daug losjono, ypač vasarą, bet pastebėjau, kad oda taip pripranta, kad sykį nepamaitinta losjonu, išdžiūsta.
Ar gerai elgiuosi? Be to, noriu parekomenduoti labai "skanų" kūno sviestelį, kurį pirkau SARMOJE. Kainavo 24,99Lt

http://www.hairproducts.com/images/hp-bea-del101.jpg

Dargi, užsisakiau iš AVON kūno losjoną, nes buvo akcija ir berods 10Lt kainavo, kaip visad, nieko nebuvo parašyta, taigi smagiai nustebau, kai užtepus ant kūno, oda pradėjo blizgėti. Jis su blizgučiais. Pliusas - su vitaminu E, minusai - sintetinis rožių kvapas, skystokas, blizgus.

http://images.izideal.com/img/product/6387420/l/uk/avon-avon-care-shimmer-rose-body-lotion.jpeg

Paskutinis redagavo sunshine (2010-06-28 10:58:09)

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

2

Re: Kūno priežiūros priemonės (kremai, sviesteliai, losjonai)

Na, manau, kad maitinti savo odą nėra blogai. Manoji oda taip pat labai sausėja, jei nepatepu jos losjonu ar kūno sviestu.
Aš turiu panašų kūno sviestą, tik su kokosų aliejumi. Kvapas nuostabus. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink
Aš iš AVON turių tokį patį rankų kremą, tačiau jis yra be blizgučių. Pritariu, kvapas nelabai "skanus".

Jūsų Dione.

3

Na, turiu pasakyti, kad tai nuostabi tema!
Ar bandet ,,pasidaryk pats'' stiliaus kuno kaukes? Arba dar vienas pasiulymas savo megstamiausia eterini alieju ilasink i losjona ar krema. Prideda skanaus kvapo (man ipac patinka roziu ar levandu) ir siaip geru savybiu daug turi. Tik is pradziu patikrink ar tavo oda nealergiska tam aliejui. Uzlasink kelis lasus ir papaikyk keleta paru, o paskui ziurek ar paraudo ar isbere ar kas tai tada netinka.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

4

Emma rašė:

Ar bandet ,,pasidaryk pats'' stiliaus kuno kaukes? Arba dar vienas pasiulymas savo megstamiausia eterini alieju ilasink i losjona ar krema. Prideda skanaus kvapo (man ipac patinka roziu ar levandu) ir siaip geru savybiu daug turi. Tik is pradziu patikrink ar tavo oda nealergiska tam aliejui. Uzlasink kelis lasus ir papaikyk keleta paru, o paskui ziurek ar paraudo ar isbere ar kas tai tada netinka.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

Sveikutes! Emma, gal galetum placiau papasakot apie tavo minetas "pasidayk pats" stiliaus kuno kaukes? Manau, ne vien mane sudomintu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

Aš pati dabar apsižiūrėjau, kad naudoju beveik identiškas priemones kaip ir sunshine ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2 

http://eskincareproducts.net/wp-content/uploads/2010/08/delon_body_butter.jpg
Štai gavau dovanų nerealaus kvapo kūno sviestą.... Kvapas išsilaiko nuo pat ryto iki vakaro... Be to, kūno sviestus mėgstu daug labiau nei įvairius kūno kremus.

http://avonshop.co.uk/shop/assets/images/prod/prod_1116282.jpg

Na ir dar turiu neišbaigtą blizginantį odą kūno losjoną. Tačiau bėda ta, kad jis labiau skirtas blizginti odai negu apsaugoti nuo išsausėjimo. Nes jis nėra riebus.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

6

As naudoju dabar sios serijos losjona,tas kuris is desines. Labai patinka, skaniai kvepia,ir gerai isigeria.
http://cf1.polyvoreimg.com/thing.13783187.l.jpg

7

o as naudoju fm kompanijos kuno balzamus, kvepia kaip megstami kvepalai su vitaminu E, na ir seip man labai patinka vien kad jau kvepedama galiu gerai praleisti diena, kvepia visas kunas, o ne tik kaklas kaip nuo purskiamu:) ir visada turiu ji rankinuke, kad priminciau sau kvapeli:) nes priprantu ir pati nejauciu:)

8

Apokalipse rašė:
Emma rašė:

Sveikutes! Emma, gal galetum placiau papasakot apie tavo minetas "pasidayk pats" stiliaus kuno kaukes? Manau, ne vien mane sudomintu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Na,  man apie pasidaryk pats stiliaus kuno kaukes pasakojo drauge. Deja, ji zinojo tik viena tokia kauke: reikia paimti mogdolu alieju ir ilasinti pora lasu megstamiausio kvapo eterinio aliejaus. Siuo misiniu issitepti kuna ir panirti i karsta vonia. Karstame vandenyje kunas geriau isisavina aliejaus savybes. Tai stai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

9

Beje, patikekite, losjonu galima isvis atsisakyti. I sudeti ieina chemines madziagos, del kuriu oda gali pradeti perseti ar temti, be to, jos ne kiek neapsaugo jusu odos. Kai kuriu siu priemoniu sudetyje yra alkiholio, kuris sausina oda. Losjonai nesutrauks jusu odos poru, nepagerins odos ir neapsaugos nuo inkstiru. Tai tik brangus, bevertis skystis, sukeliantis persejima.

10

Šiuo metu subaiginėju po soliariumo skirtą losjoną SB ENDLESS MOISTURIZER
24 valandas drėgmę palaikantis ir įdegį pratęsiantis losjonas, skirtas tiek po deginimosi, tiek po kasdienio dušo. Užfiksuoja, padeda ilgiau išlaikyti įdegį, grąžina Jūsų odai gyvybiškai svarbią drėgmę, apsaugo nuo raukšlelių susidarymo.

Prikaupus dabar kūno kremų ir losjonų po kelis butelaičius ir indelius, tai stengiuos dabar sumažinti skaičių iki vieno ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
O šiaip mieliau renkuosi kūno kremus, nei losjonus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Aš visada prisiminsiu tai, ko niekada nebuvo...

11

Pigiau parduodu kuno sviestus ir kuno sveitiklius is The Body Shop, kaina 32lt, ivairiu skoniu, kreipkites 863621093 ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink Vilnius

12

dabar naudoju kuno losjona  su kvepalais is Avon. gerai maitina oda + puikiai kvepia

13

Naudoju ESSEX drėkinamaji losjoną. Labai lengvos tekstūros kuris gerai drėkina. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

14

Aš naudoju su alijošiumi, nes kaip žinia alijošiaus pagrindinė savybė drėkinti, todėl sausai odai nepamainomas, suminkština odą (ir kaina patraukli) http://aloevera.lt/odos-linija/12-aloe- … 76416.html