1

Tema: Atsargiai - celiulitas!!!

Man dar tik 18 metų, esu normalaus kūno sudėjimo, net neesu kriaušės figūros, o turiu jau matomą celiulitą. Jis dar neryškus, bet jau matyti... Kaip su juo kovot?
Pasidalinkit patirtimi ir kovojimo būdais.

http://www.bodybuilding.lt/uploads/posts/2009-04/1240212980_kaip-iveikti-celiulita.jpg

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

2

Re: Atsargiai - celiulitas!!!

Girdėjau, kad reikia užsišaldyti maišelyje vandens ir kiekvieną kartą prieš maudantis, tuo ledo gabalu išmasažuoti šlaunis. Kontrastinis dušas naikina celiulitą. Bandau tai daryti, nes nelabai norisi pradėti jau dabar naudoti kremus nuo celiulito... Juolab, kad jie dažniausiai skirti naudoti merginoms, vyresnėms nei 25 metai.

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

3

Celiulitas sunkiai išvengiamas deja.... Reikia kas rytą masažuoti celiulitines vietas, sportuoti ir gerti daug vandens. Kontrastinis dušas taip pat padeda. Tačiau vienas svarbiausių dalykų yra mityba. Jei valgysite nesveiką maistą ir netaisyklingai maitinsitės, neišvengsite celiulito, kad ir kokiais būdais bandytumėte jį naikinti.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wassat

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

Su tuo dideliu vandens kiekiu tai irgi jau nebezinau. As to vandens ir po 3, ir po 4 litrus isgerdavau per diena, bet nieko gero nematau - i tualeta begioju kas 20 minuciu, sunkiai virskina maista (aisu del to, kad praskiedziau skrandzio sultis) ir ryte veidas daug labiau patines buna  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

5

Esu kelis kremus, gelius nuo celiulito išbandžius (ne pačius brangiausius) tai rezultato praktiškai jokio. Na gal kažkiek pamažėjo.

6

Aš naudoju anticeliulitinį gelį su alijošiumi ir kofeinu, gebenėmis efektas jaučiasi, oda stangresnė, lygesnė, atsivežiau per atostogas iš Kanarų, dabar jau ir internetinėj parduotuvėj yra: http://aloevera.lt/odos-linija/20-aloe- … 00503.html

7

Pirmiausia tai labai svarbu sveika mityba ir  sportas. O jei tada nepadeda galima galvoti apie priemones ir procedūras.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

8

Na aš irgi netikiu tokiais dalykais kaip kremukai nuo celiulito. Jie tikrai nepadeda, nes išbandžiau ne vieną. Man tikria padėjo ir visoms patariu, jei turite rimtų problemų su celiulitu pasidarykit anticeliulitinį masažą. Aš buvau čia http://www.azuolynospa.lt/kuno-procedur … to-gydymas ir rezultatas labai patiko. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile Tik aš ėjau kelis kartus, kad elektas būtų geresnis.

9

Aš irgi turiu celiulitą, ir tai nuo riebaus maisto ir gazuotų gėrimų bei cukraus. Todėl visiškai atsisakiau to brudo, prižiūriu savo kūną ir 3 kartus per savaitę sportuoju. Plius darausi pilingą kavos, nes gerai, kad namie stovi kavos aparatas, kurio rezerve ir yra tie kavos tirščiai, tai patogu kas antrą dieną duše pamasažuoti su jais. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile O šiaip tai yra juk įvairios procedūros, todėl galima eiti natūralia kryptimi arba gultis pas kosmetologes ant stalo ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile