1

Tema: Knygos

Sveikos, merginos,

mėgstu skaityti, aišku, tam nėra labai daug laiko, bet stengiuosi laisvą minutę griebti knygą.
Kokią literatūrą mėgstate? Kokios knygos pati labiausiai?

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

2

Re: Knygos

man aptinka skaityti savimotyvacijos knygas, pakelia nuotaika ir pasitikejima ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile skaiciau manis arba pinigu abecele, 100 savimotyvacijos budu, pakeisk gyvenima per 7 dienas. Tikrai saunios knygos....

3

Neskaiciau situ, bet pavadinimai patiko. Reikes kada paprasyt, kad mama kokia imestu man (:
O as pasiiemiau dabar trilogija skaityti: "Girl with a dragon tattoo", "Girl who played with fire", "Girl who kicked the Hornets' Nest". Pirma jau perskaiciau ir antra labai idomiai prasidejo, tai gal siandien vakare kai turesiu laiko pradesiu skaityt normaliai...

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

4

O man patinka visokios knygos, svarbu, kad būtų esmė, apie ką po knygos pamąstyti. Nes, patikėkit, esu skaičiusi tokių beprasmiškų knygų, kad kyla klausimas, kam dar tokias leisti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  įdomiausios nuotykinės, detektyvai, romanai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

5

sutinku su Driuksu ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2