51

Re: pastojimas

na kolkas dar nescia as, tai labai tikiuosi kad taip ir toliau nors pas gydytoja dar nebuvau, kazkai labai bijau dar bet jau gal i savaites pabaiga eisiu nes labai nekantru  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

52

na jau buvai pas gydytoja ?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

53

na buvau as pas ta gydytoja bet kolkas nieko ji nemato dar tai liepe po savaiteles ateit geros jeigu gerai jausiuos ir viskas gerai tai dabar belieka laukti laukti laukti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  ir tiketis kad neprasides kokie nors nemalonumai ir negerumai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
tai labai tikiuosi kad viskas bus gerai bet kazkaip kartu stengiuosi ir realiai vertinti situacija ir per daug nesidziaugti kad nebutu poto didelio nusivylimo  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink
tai vat laukia ilga ir kankinanti savaite  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

54

abejoju ar galima nesidziaugti ir normaliai mastyti kai taip rodo testas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  nu tikiuos viskas bus gerai  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

55

na jo sunku labai jau kartais va net pagaunu save svajojant apie leliu bet va reik labai nenusiteikti kad poto nebutu labai skaudu  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
na bus matyt kaip cia klosis viskas mum
o tu kaip? kokia pas atve padetis?

56

as net nezinau vis dazniau skauda pilvo apačia va neseniai jau baigiau sirgti, dar nesimato kazkaip nieko gero... na lauksiu dar menesiuka ir bus matyt gal pavyks ir mums pagaliau

57

Pirmiau siūlyčiau pas gydytoją apsilankyti ir išsiaiškinti, kodėl mėnesinės nereguliarios. Nes jei mėnesinės visiškai nereguliarios (kaip supratau ir yra, nes tarpas tarp mėnesinių pora savaičių), pastoti galimybė pakankamai maža... Pirma reiktų susireguliuoti mėnesines, tas gali užtrukti, priklauso nuo priežasties,bet linkiu kuo didžiausios sekmės

58

aciu bet sakau kai buvau tai man sake kad as dar jauna man dar susitvarkys, na o kad taip tik po dvieju savaiciu susirgciau dar nera buve. o dabar ir taip turiu daug rupesciu ir mazai laiko tai net nera kada ten nueiti. nes kai jau pradesiu tyrimus nesinoretu ju vis nutraukti, tai laukio to laikotarpio kai p-agaliau baigsis visi egzaminai ir galesiu reguliariai lankytis pas daktarus

59

na mano situacija jau pasikeite  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad
matau kad jau baigesi vel mano nestumas jau nieko nesuprantu antra savaite velavao menesines testai rode teigiamai krutine padvigubejo ar patrigubejeo pykino bet vat pasirode kraujas tai dar pasidariau snd kraujo tyrima hcg tai laukiu atsakymo ir tikiuosi kad nera nestumo nes jeigu jis nevietoj tai vel po ligonines reiks trankytis
jau visai daba rankas nuleidau nieko net nesinori jau taip tikejausi sikart  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

60

uzjauciu, na o gal tai tik apsivalymas gal dar viskas bus gerai... baisu kad taip tenka apsidziaugti ir vel nusivilti

61

ne jau nebus nestumo nes hcg labai mazas tik 82 tai turetu but 2 nestumo savaite o man jau turteu but 6 ir jauciu jua kad prasideda menesines
jau reiks et pas gydytoja aiskintis kame cia bedos pas mane
na dziaugiuosi bent kad nera pastojimo ne vietos

62

bet kosmaras toki stresa patirti...

63

buvai jau pas gydytoja? kaip sekesi? ka pasake?

64

Jetau kai pasiskaiciau kiek jums  cia nusivylimo del pastojimo.. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad  Skaudziai,kad teko apsidziaugt ir vel nusivilt... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad
Tikiuosi jums kadanors pavyks... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

65

va dabar buvo vaisingiausios dienos tai kaledom lauksiu stebuklo  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

66

Tikriausiai geresnės Kalėdinės dovanos net neįsivaizduoji...

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

67

na man irgi siom dienom vaisingiausios dienos tai laukiu ir as kaledinio stebuklo vel  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

68

tikiuosi kaledos is tikro stebuklu metas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile  liko dar savaite ir tada jau ims aisketi

69

as tai manau kad reik stiprint organizma, nes matyt kazko truksta jei nevyksta taip kaip lemta moterims:) beto viskas atsiremia i savijauta, kuo daugiau geru emociju tuo laimingesnis ir organizmas, taipkad maziau stresu rupesciu, ir kai tik atsipalaiduosit nesitikesit ir sulauksit stebuklelio:) aisku buna visokiausiu ir sunkesniu atveju, kai reikia gydytoju pagalbos, bet jie ir nevisagaliai:)

70

• Aloe Vera sultyse yra virš 200 sudedamųjų dalių, daugiau kaip 75 maistingosios medžiagos;
• Sultyse yra visi vitaminai (A, visi B grupės, C, D, E) ir mineralai (geležis, kalcis, kalis, fosforas, kt.). Taip pat labai retas vitaminas B12, kuris randamas tik keliuose augaluose. Todėl šios sultys yra labai svarbus maisto priedas vegetarams (nevartojant mėsos organizmui trūksta kai kurių vitaminų ir mineralų);
• Sprendžia virškinimo sistemos problemas;
• Stabdo opų, žarnyno erozijų atsiradimą;
• Apsaugo odą nuo žvynelinės;
• Malšina uždegimus;
• Padeda apsaugoti epitelinius audinius nuo kenksmingo aplinkos poveikio;
• Skatina ląstelių gijimą;
• Gaivina odą, plaukus, nagus;
• Rekomenduojama gerti sergant astma, artritu;
• Pagerina bendrą organizmo savijautą, suteikia energijos;
• Stiprina imuninę sistemą, rekomenduojamos pooperaciniu laikotarpiu, esant povirusiniam nuovargio sindromui;
• Stiprina nervų sistemą - mažina irzlumą, padeda lengviau susidoroti su stresinėmis situacijomis;
• Tinka ketinančioms pastoti, nešiojančioms ar maitinančioms kūdikį moterims!!!!

71

isiskaitykit i paskutini sakinuka:) yra isbandziusiu, ir sustiprejusiu merginu moteru, net vyru, aisku ne visi jie skundesi del nepastojimo ar nevaisingumo:)

72

tai manau cia tas pats kaip kad sakytu „valgykit musu morkas jos labai sveikos“ daug kas padeda ypac sveika mityba ir vitaminai tikreikia zinoti kaip juos vartoti, ir kai pastoji abejoju ar supranti kas istikro padejo. Zinoma sutinku su tuo kad gera nuotaika privaloma, bet dabar sventes ir manau organizmas ir taip bent kol kas dziaugiasi ir trumpam galiu pamirsti nestumo problemas  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

73

va jau apsilankiau pasgydytoja nors dar nesu nescia bet dabar bent ja daro tyrimus ir geriu vaistukus kad viskas susitvarkytu, o kaip  sekasi jums?

74

saunuole, va jau pirmas zingsnis zengtas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile
as po nauju jau tikrai einu, nes vel eilini karta rodo nestuma man testai, menstruacijos veluoja taciau nujauciu kad cia vel tas mistinis netikras tai jau eisiu ieskot bedu
kokius tau vaistus israse gerti?

75

tabletes desimciai dienu kad atsirastu menesines, tiesiog atsibodo kas menesi laukt menesiniu o kai nesulaukiu tada vis tikiuos kad esu nescia, bet...
na tikiuos kad tau viskas bus gerai