1

Tema: Svoris

nesu patenkinta savo svoriu,turiu drauges daug plonesnes,ir man geda buti salia ju,kai jos tkios plonos ir eina ziureti rubus "plonoms".. ka daryti? man dar tik 14,bet nenoriu atrodyti kaip begemotas..

2

Re: Svoris

sportuok,laikykis tam tikros dietos ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

3

Tau dar tik 14 metų, iki 17-19 metų dar tavo figūra pasikeis net nieko nedarant. Žinoma, gali labiau save prižiūrėti, pasportuoti arba bent pasimankštinti kasdien, nepersivalgyti ir panašiai. Tačiau jokių dietų nesilaikyk ir nebadauk. O tavo draugės neina žiūrėti drabužių plonoms, nes tokios atskiros drabužių rūšies nėra. Juk parduotuvėse sudėti drabužiai įvairių dydžių. Gali su draugėmis drąsiai ieškoti drabužių ir sau. Tiesiog jos ims S dydį, o tu imk savo dydį - L ar XL. Ir nėra čia ko gėdytis, juk žmonės visi skirtingi, o tavo draugės juk priima tave tokią, kokia esi. Todėl jų kompanijoje turėtum puikiai jaustis.

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

4

Iveta - iš tiesų man patiko tavo komentaras. sutinku su tavimi

5

Nemanyk, kad lieknai būti labai gerai. Kartais pamatai tokį nuostabų rūbą, pasimatuoji S dydį, o jis tau per didelis... Man taip dažnai būna. Norėčiau būti truputuką apkūnesnė. Turbūt labai kvailai skamba, tačiau taip yra.

Jūsų Dione.

6

Esu liekna, bet tai man patinka. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

man patinka mano svoris, tiesa jei numesciau 2kg butu dar geriau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

8

justikee, Iveta teisi, tavo figura dar nesusiformavo taigi nera del ko pergyventi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

9

tai koks tas svoris? tokiam amžiuje, kai hormonai daro savo svoris gali būti ir didesnis ir mažesnis. Su laiku viskas susitvarko. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/wink

10

man 19m esu 175 ir sveriu 63kg, man atrodo gerai taciau daug kas sako jog esu per kuda ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile noreciau dar truputi buti apkunesne per kojas ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

Pavizdziui man 13m mano ūgis 162 o sveriu 48kg... ir sako kad aš apkūni del to nepatogiai jauciuos  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/ermm  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blush