1

Tema: Menstruaciju mitai

Kartais isgirsti, kad pries menstruacija tau issoka didelis spuogas ir panasiu nesamoniu...
Jei yra tokiu ,,labiau prityrusiu'' sioje srityje na cia ta vieta jums pasireiksti!
Arba siaip papasakokite gal kas kam nerima kelia ir pan.  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/silly

2

Re: Menstruaciju mitai

Na...Apie spuoga esu girdejusi, bet man paciai taip nera buve ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling   Daugiausia tai skauda pilva, krecia saltis ir pilvas buna toks kaip issiputes , sunkus ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

3

Spuogai prieš mėnesines yra ne mitas, o visiškai normalus reiškinys. Tuo metu šiek tiek persitvarko hormonai, ko pasekoje ir būna įvairių nemalonių reiškinių, kaip pareibėjusi oda, spuogeliai ir pan

4

Man paskutiniu metu, kai jau prasideda mano dienos, taip norisi salduminu, ir ne seip saldainiu, o piragaiciu kokiu, svarbu kad kremo daug butu. Ir taip noriu kad net silpna darosi.   ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2

5

ne, is tikruju menstruaciju metu oda atrodo blogiau ../../extensions/custom_smilies_2/img1/sad

6

Sveikos. norejau paklausti gal zinote kaip suregu;iuoti menesines? kad jos taptu nors kazkiek reguliarios. nes dabar viena menesi buna 17d kita 7, dar kita 24 ar panasiai.

7

Jeigu tau mėnesinės prasidėjo dar neseniai, tai per pirmuosius pusę metų mėnesinės tikrai nebus reguliarios. Reguliuotis jos pradės tik po pusmečio ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

8

Tas yra, kad man jau 18metu. vienu metu jos buvo reguliarios galedavau net laika mazdaug nuspeti. bet dabar kazkas pasikeite ir nesuprantu kodel.:)