1

Tema: Ar saugu ka nors isvis valgyti?

Dabartai viena tai kita laida pasakoja koks dabar nesveikas maistas, kiek visokios chemijos, kiek nenaturalumo...
Ar saugu isvis ka nors valgyti?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/pinch
Ka valgyti, kad gyventum ir, kad suzydetum groziu?  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cheerful

2

Re: Ar saugu ka nors isvis valgyti?

Zinai man irgi toks pats klausimas yra iskiles  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/biggrin2  Turbut geriausia valgyti savo -pagaminta, uzsiauginta valgi  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/whistling  Taciau gi nevisi galim taip uzsiaugint ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

3

Taip...  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/ermm
Nebent mociute kokia kaimely turi. Jos ir pomidorus, ir agurkus ir ka tik nori savo sodeliuose uzaugina. ../../extensions/custom_smilies_2/img1/cheerful

4

Na as gyvenu kaime, taciau nevisada uztenka ko uzaugina mama, tenka pirkti  ../../extensions/custom_smilies_2/img1/ermm 
Taciau ir namuose auginant vistiek augalai gauna chemikalu - visokios trasos ir panasiai ../../extensions/custom_smilies_2/img1/blink

Būk tokia kokia esi - ir tegul pasiunta tie kuriems tai nepatinka

5

Mane asmeniškai nervina tos laidos... Juk ir taip aišku, jog tai ką valgome ar visi kūno kremai, losjonai, šampūnai ir t.t. yra nesveika, bet kuo tada maitintis ir ką naudoti, kad būtume sveiki? Kuo pakeisti pavyzdžiui šampūną? Iš kur gauti bananą be nitratų ir kitų cheminių medžiagų? Juk neįmanoma visiškai apsisaugoti nuo viso šito š...

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

6

ka valgyti,kad suzydetum groziu..... skamba keistokai... i tai iena gyvenimo budo receptai,maisto suderinimo programa,sporto   pratimai.....ir daugelis kitokiu veiksniu....nu juk negali pasakyt valgau vien tik darzoves ir esu jauna ir grazi ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

7

Žinot, aš turiu nuostabią knygą "Gaminame patys". Ten yra receptų ne tik patiekalams gaminti, bet ir kaip atsisakant cheminių priemonių pasigamint šampūno, losjono, prausiklio, net valiklių ir skalbimo priemonių. Atsiverčiu bene kasdien...

Gyvenk. Mylėk. Džiaukis.

8

O ar jau gaminaisi ką nors? Pvz šampūną? ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

Pusryčiauk kaip karalienė, pietauk kaip princesė, vakarieniauk kaip elgeta.

9

sutinku, sveikiausia valgyt paciu uzauginta maista ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

10

sunshine rašė:

Žinot, aš turiu nuostabią knygą "Gaminame patys". Ten yra receptų ne tik patiekalams gaminti, bet ir kaip atsisakant cheminių priemonių pasigamint šampūno, losjono, prausiklio, net valiklių ir skalbimo priemonių. Atsiverčiu bene kasdien...

Skamba idomiai, gal israsysi pora receptu is tos knygos? Manau, visoms mums praverstu... ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile

11

../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile jo,noreciau isgirsti ../../extensions/custom_smilies_2/img1/smile